Visticamāk, “Rīgas ūdens” nolaidības dēļ Pļavniekos kāda nama iedzīvotāji jau vairākas dienas dzīvo bez ūdens!

0 Komentāru
Visticamāk, “Rīgas ūdens” nolaidības dēļ Pļavniekos kāda nama iedzīvotāji jau vairākas dienas dzīvo bez ūdens!

Pēc pamatīgas cīņas ar atbildīgajām instancēm un kaimiņiem Deglava ielas 56 nama iedzīvotāji vēl aizvien iespiesti birokrātijas spīlēs un dzīvo bez ūdens. Tā padevi pirms vairākām dienām pārtrauca kaimiņi, ar ekskavatoru pārraujot ūdensvadu. Tā vietā, lai bojājumu salabotu, bedre aizbērta, bet pa virsu sastādītas tūjas un uzlikta sarga būda. Pret šādu rīcību, izrādās, atbildīgās instances ir bezspēcīgas, jo privātīpašums paliek privātīpašums.

Kā iepriekš tika solīts, Rīgas pilsētas būvvalde pirmdien ir sniegusi savu atzinumu par strīdu Deglava ielā. Tagad kļuvis skaidrs, ka par ūdens piegādi 56. nama iedzīvotājiem atbildīgs ir uzņēmums “Rīgas ūdens”, kas ietiepīgi bāzis galvu smiltīs un izlicies problēmu visu šo laiku neredzam. Turklāt vēl arī “Rīgas ūdens” pārstāvis joprojām noliedz, ka uzņēmums varētu kaut ko lietas labā darīt. Neņemot vērā avāriju, viņiem rokas esot par īsu.

Tiek rādīts dokuments, kurā patiešām redzams, ka ūdensvads iet cauri privātai teritorijai, un, pat neskatoties uz avārijas stāvokli, iejaukšanās neesot iespējama.

Savukārt būvvaldē, uz kuru dodas raidījums “Degpunktā” atklājas, ka šis savādais rasējums ir tikai “Rīgas ūdens” dokuments iekšējai lietošanai. Zemesgrāmatā šādas caurules nemaz nav, tāpēc acīmredzot arī avārijas izraisītāji tagad izliekas par beigtiem un vienreiz izbeiguši nelegālas caurules eksistenci zem viņu zemes.

 

Tas nozīmē, ka “Rīgas ūdens” šobrīd mājai varētu pieslēgt ūdeni pa citu ūdens vadu, taču tas netiek darīts. Iespējams, arī šajā vadā kādreiz notikusi avārija, un tas šobrīd vienkārši nefunkcionē.

Līdz ar to tikai šobrīd kļuvis skaidrs, kāpēc konkrētā zemes gabala saimnieki tā teikt pārcirtuši ūdens vadu. Tas ilgus gadus nelikumīgi gulējis viņu īpašumā, un acīmredzot “Rīgas ūdens” pārstāvji to tur ievietojuši bez atlīdzības un juridiskas vienošanās.

Tagad, iespējams, “Rīgas ūdens” saņems sodu par šādu patvaļu. Taču iedzīvotājiem pagaidām no tā labāk nepaliek, un, visticamāk, “Rīgas ūdens” ir tieši tas kantoris, kas šobrīd pelnījis iztiesāšanu.

0 Komentāru