Vīrietis Salaspilī izīrē telpas, taču īrnieks nolemj tur ierīkot “točku”

1 komentārs

Kopš Salaspilī sākusi strādāt kriminālpoliciste Ļena Keine-Kaštaļjana, arvien regulārāk iedzīvotāji ziņo par tā saucamajām “točkām”, kuras gadiem ilgi iepriekšējā iecirkņa vadība nespēja iznīdēt.

Pēdējā gadījumā, kad likvidēta pagrīdes alkohola andele, likumsargiem par to paziņojis pats telpu īpašnieks, – tas tiekot uzskatīts par lielu progresu policijas uzticības reitingu kaldināšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salaspils kriminālpolicisti likvidējuši kādu pagrīdes alkohola ražotni un tirgotavu, kamēr tā vēl nebija paspējusi uzņemt apgriezienus. Taču pozitīvākais šajā stāstā ir tas, ka policistiem par “točkas” turētāju paziņojis pats telpu īpašnieks.

Kā noskaidroja raidījums “Degpunktā”, telpu īpašnieks ar savām atslēgām kādā dienā, kad īpašumā īrnieku nav bijis, iegājis un visu kārtīgi apskatījis. Kungs sapratis, ka viņam šādas nepatikšanas nav vajadzīgas, ja nu gadījumā policija pati atradīs šo vietu.

Šobrīd policija skaidro, kurā vietā alkohols iepirkts vairumā, kā arī – kādi bijuši tā realizācijas ceļi pie mazumtirgotājiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl