Vīrietis Rīgā “izdaiļo” tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

0 Komentāru

Kāds trīsdesmitgadnieks nesen pamanījies vairākkārt izpelnīties policistu uzmanību un papildus tikt pie pāris soda protokoliem, kā arī pie kriminālprocesa, vēsta “Degpunktā”.

Vakar vakarā, Vaļņu ielas tunelī uzstādītā video novērošanas kamera piefiksējusi kādu vīru, kurš, nebaidoties no apkārtējo acu skatiem, apakšzemes pārejas sienu “izdaiļojis” ar grafiti. Protams, par notiekošo nekavējoties uzzinājusi arī viena no tuvumā esošajām patruļām. Savukārt huligāns, acīmredzot, nojaušot ko nelāgu, tā īsti nepabeidzis iesākto, kādā mirkli devies prom, taču kameras viņam sekojušas.

Pēc īsa sprinta vīrietis aizturēts un aizvests atpakaļ uz vietu, kur sācies skrējiens, pēc kā policisti pārmeklējuši krūmus un atraduši tajos arī maisu ar astoņiem krāsas baloniņiem.

  • Likumsargs: “Nu, kā tu domā? Viss kārtībā?”
  • Vīrietis: “Jā.”
  • Likumsargs: “Tu no mums bēgi.”
  • Vīrietis: “Kur es bēgu?”
  • Likumsargs: “Kad tu apstājies? Tad kad pateicu, ka šaušu!”
  • Vīrietis: “No kā tu šausi? [cenzēts] No gāzes pistoles? Tev pistole vispār ir? Puisēn! [cenzēts] Tev pistolei vispār atļauja ir?”
  • Likumsargs: “Tā! Nomierini savu fizionomiju. Pirmkārt, nevis puisēns, bet policijas darbinieks. Tu šobrīd nerunā ar “savējiem”, “alkāniem”! Runā normāli! Te ir policijas darbinieki. Izdarīji pārkāpumu, izdarīji!”
  • Vīrietis: “Rokas ir šeit. Vai tev pistole ir, lai man šautu? Tev pat atļaujas pistolei nav. Gāzes šaujamais, gāzes baloniņš, tas arī viss. Tu mani nenomierināsi!”

Policijā stāsta, ka persona nepakļāvās policijas darbiniekiem, izturējās huligāniski, apsaukāja likumsargus un traucēja viņiem darbu. Pēc notikušā vīrietis aizturēts un aizvests uz Centra pārvaldi, viņam piemērots 100 eiro sods par tuneļa sienas bojāšanu un 150 eiro par sīko huligānismu.

Kārtības sargiem protokolu sastādīšanai un citām formalitātēm bija nepieciešamas aptuveni divas stundas, jo jau ap diviem naktī šim pašam kungam vēlreiz izdevies nonākt pilsētas kamerās. Viņš iemetis srkejriteni Daugavā. Tobrīd gan policisti vēl nezināja, ka kadros redzamais vīrs ar elektroskūteri ir tas pats, iepriekš jau aizturētais, taču nepārprotami arī par šo incidentu ziņots vīriem no Centra pārvaldes.

Policija aizturēja attiecīgo personu, kas nodarīja materiālus zaudējumus “Bolt”, tad vīrietis tālāk tika aizvests pie Valsts policijas darbiniekiem, kur uzsākts process.

Pēcāk persona tika nogādāta dzīvesvietā, lai nenodarītu muļķības vai neveiktu citus pārkāpumus.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa