Vīrietis Liepājā ar ieroci piedraud jauniešiem, kuri klausās skaļu mūziku

1 komentārs
Vīrietis Liepājā ar ieroci piedraud jauniešiem, kuri klausās skaļu mūziku
Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, noskaidrojuši, ka 1994.gadā dzimušam vīrietim nav paticis tas, ka 13 un 14 gadus veci jaunieši skaļi klausās mūziku. (Raitis Plauks / f64)

Pirmdien, 28.augustā, ap plkst. 21 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Turaidas ielā kāds vīrietis no daudzdzīvokļu mājas loga nepilngadīgām personām draud ar ieroci.

Kā informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, likumsargi, ierodoties notikuma vietā, noskaidrojuši, ka 1994.gadā dzimušam vīrietim nav paticis tas, ka 13 un 14 gadus veci jaunieši skaļi klausās mūziku.

Tad, kad uz viņa vairākkārtējiem aizrādījumiem jaunieši nav reaģējuši, vīrietis nolēmis viņus iebiedēt ar gāzes ieroci. Jāatzīmē, ka gāzes ierocis, visticamāk, ir vecs un nav lietojams.

Šobrīd minētais ierocis ir konfiscēts un Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība, kuras ietvaros tiks nozīmēta ekspertīze lai noteiktu, vai no ieroča ir veikts šāviens.

TOP komentāri

  • Irina Kleina
    0 0 0

    Irina Kleina

    Cik cilveku tik viedoklu, ja satracina sanak visadi, bet ar ieroci nutad ir sibers ciet vai daudz citadak, to gan nevajadzetu darit pats ari bijis jauns kadreiz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl