Komentāri
Vīrietis, kurš devās makšķerēt uz Usmas ezeru, diemžēl atrasts miris
F64 - Usmas ezers

54 gadus veca Jura Tendera mirstīgas atliekas šā gada 9. aprīlī atrada pazudušā vīrieša kaimiņi – ūdenī netālu no Usmas ezera krasta, informē organizācijas BezVests.lv pārstāvji.

Bezvests.lv par to paziņoja Tendera paziņas, un Kuldīgas Valsts policija informāciju ir apstiprinājusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem. Paldies visiem, kas nepalika vienaldzīgi un piedalījās Bezvests.lv meklēšanas pasākumā,” raksta organizācijas pārstāvji.

Atgādinām, ka, pēc paziņu informācijas, pazušanas dienā vīrietis ar velosipēdu devās uz ezeru makšķerēt un līdz vakaram tā arī neatgriezās mājās. Nekur apkārtnē netika atrastas arī vīrieša mantas, kas viņam bija līdzi: velosipēds, makšķernieka kaste, urbis, zils spainis. 24. februārī visu dienu vietējie makšķernieki viņu redzēja makšķerējam uz Usmas ezera. Vīrieša meklēšanā Usmas ezera apkārtnē iesaistīts arī NBS helikopters.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl