Vīrietis gaišā dienas laikā apzog veikalu un metas bēgt; pakaļdzīšanos uzsāk gan policija, gan veikala darbinieki

1 komentārs

Kāds bezkaunīgs garnadzis trešdien gaišā dienas laikā bija nolēmis apzagt vienu no Ulbrokas centrā esošajiem veikaliņiem. Viņu nav atturējis ne tas, ka apkārt ir neskaitāmi aculiecinieki, ne arī tas, ka viņu jau bija piefiksējuši veikala darbinieki.

Trešdien ap diviem dienā Stopiņu novada kārtības sargi saņēmuši ziņu, ka vienā no Ulbrokas centrā esošajiem veikaliņiem tik tikko paviesojies zaglis – viņš paķēris dažādus produktus, kas pagadījušies pa rokai un skriešus meties bēgt.

“Noskaidrots, ka divi no darbiniekiem jau seko šai aizdomās turamajai personai, kas veikusi zādzību. Un policijas darbinieki izbrauca uz Ulbrokas peldvietu pie Ulbrokas ezera, lai varētu turpināt šo pakaļdzīšanos,” stāsta Stopiņu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Jānis Feldmanis.

Ierodoties tur, sastapti veikala darbinieki, kas dzinās pakaļ zaglim. Arī policijas darbinieks uzsāka pakaļdzīšanos ar kājām. Pēc neilga brīža policija vīrieti arī panāca. Viņš centās no likumsargiem slēpties pludmalē esošajām pārģērbšanās kabīnē. Sākotnēji likumsargiem vīrietis atrunājās, ka bēdzis vien tamdēļ, ka viņam skrējuši pakaļ veikala darbinieki. Taču vēlāk jau atklājies, ka nemaz tik tīrs un balts viņš nav.

“Pie personas atrasta arī pneimatiskā pistole. Pēc tam arī veikala darbinieki atpazina šo personu, kura veikusi zādzību, tādēļ viņš aizturēts. No veikala paņemtas vairākas lietas. Cik var saprast, zādzība nebija iepriekš plānota, vīrietis bija vienkārši paķēris to, ko var paķert  – pārtikas produktus un citus priekšmetus, un tā arī izskrēja no veikala,” norāda Feldmanis.

1 komentārs