Vīrietis ciklona “Tomass” laikā dodas pastaigā un nonāk neapskaužamā situācijā

1 komentārs

Daugavgrīvā kāds jauns vīrietis vienatnē bija devies pastaigā pa dabas liegumu. Laikapstākļi šādai ekskursijai nebija piemēroti, – viņš izmircis, guvis nepatīkamu ievainojumu, turklāt satumstot vairs nav spējis atrast ceļu mājup.

Kamēr lielākajā daļā Latvijas plosījās ciklons “Tomass” un vairums pilsētnieku vairījās no došanās ārā, glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Daugavgrīvu, kur dabas liegumā kāds 22 gadus vecs vīrietis vairs nav spējis atrast ceļu mājup.

Tā kā palīdzību lūdzis pats cietušais, meklēšanas darbu vadītājs telefoniski sazinājies ar jauno vīrieti un iztaujājis viņu par tuvumā redzamajiem orientieriem, lai noskaidrotu visu, kas varētu palīdzēt cietušajam nonākt drošībā. Diemžēl tumsa, lietus un spēcīgais vējš tikai apgrūtinājis vīru centienus, turklāt cietušā mobilā tālruņa akumulators strauji izlādējies.

Tika uzsākta pazudušā vīrieša meklēšanas operācija. Tā ilgusi vairākas stundas un mobilizējusi gan mediķus, gan Rīgas pašvaldības policijas darbiniekus. Īsi pirms pusnakts iesaistītie dienesti saņēmuši ziņu, ka vīrietis izmircis un pārguris atrasts aptuveni 300 metru attālumā no ceļa.

Raidījums “Degpunktā” Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā uzzina, ka 22 gadus vecajam vīrietim konstatēta plaukstas trauma, kā arī ķermeņa atdzišana, tādēļ viņš tālāko pārbaužu veikšanai un palīdzības saņemšanai nogādāts slimnīcā.

Mediķi piebilst, ka cietušajam nekādas dzīvības briesmas nedraudēja. Vienlaikus glābēji līdzcilvēkiem atgādina, ka, strauji tuvojoties rudenim, satumst arvien agrāk, tādēļ, dodoties pastaigās pa nomaļām vietām, ir pienācīgi jāsagatavojas un jāatceras, ka tumsā atrast ceļu mājup var būt daudz grūtāk.

TOP komentāri

  • Irina Kleina
    +2 +1 -1

    Irina Kleina

    Paveicas ka tik operativi nostradaja, jasaka paldies un tada laika gan sediet majas jo vareja but visadi, viss ir labi kas labi beidzas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl