Vīrietis alkohola reibumā Jelgavā izkrīt pa logu un piezemējas restorānā

1 komentārs

Kāds jauns Jelgavas iedzīvotājs 21. jūnijā attapās uz restorāna terases ar seju pret zem pēc kritiena no trešā stāva loga, par ko policijā uzsākta resoriskā pārbaude – cietušais bija alkohola reibumā, vēsta “Degpunktā”.

Vairāki cilvēki Jelgavā, ēdot vakariņas restorānā “Parks” Krišjāņa Barona ielā, kļuva par lieciniekiem pavisam savādam incidentam. Ap plkst. 20.00 vakariņotāji satrūkās, jo pēkšņi virs galvas ielocījās auduma nojume. Mirkļus vēlāk no tās noripoja vīrietis – viņš bija kritis no trešā stāva loga. Restorāna darbinieki stāsta, – kas tāds piedzīvots pirmo reizi.

Cietušais sagaidīja policiju un uzrakstīja iesniegumu, skaidrojot notikušo. Vīrietis no likumsargiem neesot slēpis, ka pirms kritiena izdzēra alus pudeli un, iespējams, tāpēc zaudēja līdzsvaru uz palodzes. Plašāk viņš komentēt situāciju gan negribēja.

“Vienkārši izkritu!” stāstīja cietušais.

Daži mājas iedzīvotāji atklāj, ka nav pārāk labās domās par savu kaimiņu un netic, ka pēc vienas alus pudeles izdzeršanas var rasties šādas sekas. Mājas sētniece stāsta, ka trešā stāva iedzīvotājs apkārtnē izpelnījies sliktu slavu.

“Viņi visu laiku iznāk ārā un atkal viņus iesēdina. (..) Par narkotikām [sēdēja]. Māsa sēdēja, viņš pats arī sēdēja, atkal un atkal tas atkārtojas. Sakiet, kā viņus no šejienes varētu dabūt prom?” stāsta sētniece.

Arī kaimiņiene apstiprina, ka vīrietis ļoti daudz dzer.

“Mūs viņš liek mierā. Viņš gribēja kašķēties, bet es viņam teicu, klausies, tu man nebruksi virsū, man jau ir astotā desmitgade, tu man pat nestāvi klāt,” stāsta kaimiņiene.

Policija ir uzsākusi resorisko pārbaudi par negadījumu, bet pārkāpumi pagaidām nav konstatēti. Ja vīrietis būtu smagi savainojies vai arī uzkritis virsū kādam no kafejnīcas apmeklētājiem, likumsargi vīrieti, visticamāk, sodītu.
1 komentārs