3 komentāri
Vīrietim par pašapmierināšanos Juglā piemēro 450 eiro sodu
Ilustratīvs foto. (Foto: Pixabay.com)

Valsts policija piemērojusi 450 eiro sodu vīrietim, kurš 14.augustā Juglā aizturēts par publisku pašapmierināšanos, informē Valsts policija.

Policija secinājusi, ka vīrietis ar savu rīcību nebija pārkāpis Krimināllikuma normas, turklāt viņš nevienam nebija gājis klāt, uzbrucis un nebija piespiedis kādu sevi seksuāli apmierināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā iepriekšminēto, vīrietim pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa par sīko huligānismu piemērots 450 eiro sods, kurš jau samaksāts.

Jau ziņots, ka 14.augustā Juglā aizturēts vīrietis publisku pašapmierināšanos. Policisti no aculieciniekiem noskaidroja, ka vīrietis esot sēdējis krūmos un pašapmierinājies, skatoties uz garāmgājējiem un bērniem, kuri netālu spēlējušies.

Aizturēšanas brīdī vīrietim mugurā bija specifisks apģērbs – paštaisītas kovboju stila bikses, kurām bijuši izgriezumi priekšpusē un aizmugurējā daļā, tādējādi ļaujot apkārtējiem aplūkot savus dzimumorgānus. Šīs kovboja stila bikses vīrietis esot izveidojis no savām džinsu biksēm.

Aizdomās turētais dzimis 1958.gadā un iepriekš nav nonācis policistu redzeslokā.

Policija jau iepriekš norādīja, ka gadījumu skaits, kad personas publiskās vietās atkailina savus dzimumorgānus, vai arī veic netiklas sarunas ar bērniem un citas seksuāla rakstura darbības, pieaug tieši vasaras mēnešos. Tas skaidrojams ar bērnu biežāku atrašanos publiskās vietās – parkos, spēļu laukumos, pludmalēs. Šādās vietās personām, ar seksuāla rakstura novirzēm ir lielāka iespēja piekļūt bērniem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl