Vīrietim kāju saspiež no rokām izslīdējis baļķis

Komentāri
Vīrietim kāju saspiež no rokām izslīdējis baļķis
Baļķu krava. (Ieva Lūka / LETA)

Vakar Vidzemē kādam 42 gadus vecam vīrietim, kraujot baļķus, viens no baļķiem izslīdējis no rokām un iespiedis kāju, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Vīrietis no darbavietas vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā ar apakšstilba lūzumu un plaukstas traumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Kurzemes reģionā kāda sieviete, slēdzot gaismu savā darbavietā, apgāza smagu objektu, kas uzkrita viņai uz kājas, salaužot apakšstilbu. Sieviete nogādāta slimnīcā.

Turpretim Zemgales reģionā kāds gadu un astoņus mēnešus vecs zēns, apgāžot viņam pieejamu karstas kafijas krūzi, guva vienas puses vaiga un krūškurvja termiskos apdegumus. Zēns tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēma 1150 izsaukumus, no kuriem 215 bija saistīti ar traumām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl