Vīrieti Vecmīlgrāvī no pacietības izved mazi bērni; par trokšņošanu viņš pat draud “atšaut kājas”

13 komentāri

Kāda vīra neiecietība pret bērniem un viņu trokšņošanu daudzdzīvokļu nama pagalmā tagad pašam sagādājusi ne mazums nepatikšanu, vēsta “Degpunktā”.

Pievakarē policijas palīdzību lūgusi kāda Vecmīlgrāvja iedzīvotāja, kura bija nonākusi visai neapskaužamā situācijā – viņas nepilngadīgajai meitai daudzdzīvokļu nama pagalmā draudējis agresīvs kaimiņš, kuru bija saniknojuši bērnu smiekli un rotaļas. Aurojošā vīrieša teiktais bija acīmredzami pārbiedējis meitenīti, jo viņa, jau krietni pēc notikušā, stāstot par pieredzēto, knapi spējusi valdīt asaras. Taču laikā, kamēr policisti uzklausījuši māti un meitu, pie apvāršņa parādījies arī pats iespējamais vaininieks.

Policija: “Jūs te kliedzāt uz bērnu?”

Vīrietis: “Jā.”

Policija: “Jūs saprotat, ka bērnu esat līdz asarām noveduši?”

Vīrietis: “Ja? Paši iedomājieties, kad mājās guļat… Iedodiet man savu adresi, es piebraukšu un sākšu ar motorolleriem, ar visu ko zem jūsu logiem trakot. Kad cilvēki atpūšas!”

Policija: “Jūs saprotat, ar ko jūs runājat? Tas ir bērns!”

Vīrietis: ‘Es saprotu.”

Policija: “Tā ir maza meitenīte.”

Vīrietis: “Es saprotu, bet, kad viņiem saka cilvēcīgi, ejiet, jums ir stadions…”

Policija: “Tas ir bērns! Viņš vispār nesaprot, ko jūs no viņa gribat!”

Vīrietis: “Kur ir viņa vecāki?”

Policija: “Lūk!”

Vīrietis: “Kuru te nav, kad viņi te rīko tos jandāliņus! Es atbraucu no darba, piedodiet. Es atbraucu, gribu atpūsties, bet man tie bērni te… Bum, bum, bum. Viņiem skaidro, lai iet…”

Policija: “Ir vasara, kā viņi jums traucē?”

Vīrietis: “Kam to stadionu būvēja?”

Policija: “Lūk, bērnu laukumiņš, lai viņi te spēlējas.”

Vīrietis: “Man tad iet uz laukumiņu gulēt?”

Policija: “Nē, bērni te spēlējas. Kā viņi jums vispār var traucēt?”

Likumsargi piefiksējuši vīrieša datus un aicinājuši viņu atgriezties savā dzīvoklī, lai pieņemtu mātes iesniegumu par notikušo, taču vīrietis nav spējis nomierināties arī policijas klātbūtnē.

“Dieva dēļ. Vēlreiz dzirdēšu kaut kādus kliedzienus, vai vēl ko tādu no taviem bērniem, es viņai atšaušu kājas,” viņš draudējis.

Policija: “Ko jūs runājat? Kas tie par murgiem? Kāds atšaut? Jūs esat pie pilna prāta? Mēs jūs tūlīt uz Tvaika ielu aizvedīsim. Tur arī ārstēsieties. Jūs taču neesat normāls. Ko jūs grasāties šaut?” tika brīdināts vīrietis.

Vīrietis: “Viņa ir adekvāta?”

Rezultātā pēc neskaitāmiem brīdinājumiem kārtības sargi tomēr nolēmuši, ka vīrietim būs jādodas līdzi uz iecirkni kaut vai, lai saņemtu sodu par nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām. Gan sieviete ar bērnu, gan vīrietis tika nogādāti policijas iecirknī. Vīrietis nogādāts pagaidu turēšanas telpā, viņa organismā konstatētas 2,2 promiles.

Taču ar to viss nav beidzies, jo bērna māte notikušo uztvērusi nopietni un bija gatava vērsties Valsts policijā ar iesniegumu par notikušo. Līdz ar to kārtībsargi abas cietušās tālāk nogādājuši Valsts policijas Ziemeļu iecirknī Allažu ielā. Savukārt aizturētais daļu nakts pavadījis aiz restēm un mājās devies ar krietnu protokolu žūksni. Personai uzsākts process par emocionālu vardarbību pret bērnu, pret viņu iesniegts pieteikums Valsts policijā par draudiem dzīvībai un veselībai, kā arī uzsākts process saistībā ar to, ka persona traucē policijas darbu.

13 komentāri