Uz elektrovilciena jumta atrasts miris zēns

21 komentārs

Kāda jauna puiša vēlme pašapliecināties un tvert adrenalīna pilnas sajūtas nedēļas nogalē beidzās traģiski. Nepilngadīgais zēns bija uzrāpies uz elektrovilciena jumta un mērojis vēl nenoskaidrotu ceļa posmu no Rīgas uz Tukumu. Cenšoties parāpties zem augstsprieguma vadiem, zēns saņēma nāvējošu strāvas triecienu 3000 voltu apmērā.

Raidījums “Degpunktā” iepriekš jau vēstījis par jauniešu iecienītu, bet bīstamu izklaides veidu, kas šķietami atgūst popularitāti – aculiecinieku uzņemtajos video redzams, kā Rīgā kāda puišu kompānija vizinās uz braucoša pasažieru vilciena jumta Torņakalnā, bet citi draugi pieķērušies pie transportlīdzekļa sakabes brauc “pa zaķi” Ķengaragā.

Diemžēl nedēļas nogalē šī izklaide ir prasījusi kāda nepilngadīga puiša dzīvību.

“Pasažieru vilciens” pārstāvis Egons Ālers atklāj: “Sestdien notika traģisks negadījums, uz vilciena jumta gāja bojā jaunietis. Tas bija elektrovilciens, un viņu nosita ar strāvu. Mēs, protams, neesam tiesu medicīnas eksperti, nedz izmeklēšanas lietās zinoši, bet pēc tā, kurā vietā viņu atrada un ar kādiem miesas bojājumiem viņš bija, tas bija acīmredzami, ka nāve iestājusies no strāvas trieciena. Mēs to konstatējām svētdien, kad vilcienam bija tehniskā apkope.”

Zināms, ka vilciens devies no Rīgas uz Tukumu, taču, kā un kāpēc puisis uzrāpies uz tā jumta, joprojām nav noskaidrots. “Pasažieru vilciena” pārstāvis atgādina, ka šāda aktivitāte ir ļoti bīstama un vecākiem ļoti nopietni jāaprunājas ar saviem bērniem par potenciālajām briesmām.

Jaunieša personība ir noskaidrota, un par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess. Ja kāda rīcībā ir noderīga informācija par notikušo, policija lūdz aculieciniekus ziņot pa tālruņa numuru 110 vai 67085929.

21 komentārs