“Viņš te jau vairākas stundas stāv!” Pie veikala Pārdaugavā pircējs “aizmirsis” savu suni

2 komentāri
“Viņš te jau vairākas stundas stāv!” Pie veikala Pārdaugavā pircējs “aizmirsis” savu suni

Kāds cilvēka labākais draugs nonācis nepaskaužamā situācijā –  saimnieks to ”aizmirsis” pie kāda veikala ieejas, un dzīvniekam nav atlicis nekas cits, kā uzticīgi sēdēt un gaidīt.

Neilgi pirms pusdienlaika Pārdaugavā patrulējošie policisti saņēmuši izsaukumu uz Bauskas ielu. Inspektoru palīdzību lūdzis kādas spēļu zāles apsargs. Taču šajā situācijā, nevis, lai savaldītu kādu huligānu vai pārlieku iereibušu apmeklētāju, bet gan, lai palīdzētu kāda cita četrkājainajam draugam.

Suns nebija čipēts, līdz ar to tika izsaukta brigāde no dzīvnieku patversmes “Ulubele”.

Drīz vien suns atsvabināts no siksnas, ar kuru piesiets pie veikala, un patversmes darbinieks to aizvedis sev līdzi. Vismaz pagaidām dzīvnieks atrodas drošībā un saimniekam vēl ir iespēja doties tam pakaļ. Protams, atrodot izskaidrojumu tam, kā radusies šāda situācija.

Aculiecinieku sarunās notikuma vietā gan dzirdamas versijas par to, ka šis dzīvnieks piederot kādam iedzert mīlošam apkaimes iedzīvotājam, kurš, iespējams rīta pusē atnācis ”salāpīties”, pāršāvis pār strīpu un atceļā uz mājām, ”aizmirsis” par savu uzticamo draugu.

Suņa saimniekam piesakoties, būs jāierodas arī policijā. Iespējams, tiks piemērots sods.