“Viņš sāka mani ķerstīt. Teica – nāve, nāve!” Jaunietis ar nazi uzbrūk vairākiem garāmgājējiem

2 komentāri

Naktī pēc valsts svētkiem Pārdaugavas ielās patrulējošie policisti nejauši ierauti asiņainu notikumu virpulī, kas vēl ilgi paliks to aculiecinieku atmiņās. 

Ap plkst. 1.30 policisti pamanījuši kautiņu, kas risinājies Kurzemes prospekta malā.

Policisti piesteigušies klāt, lai izšķirtu kautiņu. Kā izrādījās, viens no iesaistītajiem bijis policijas stažieris, kuram bija uzbrucis 17 gadus vecs jaunietis. Kā informē Rīgas pašvaldības policija, jaunietis jau iepriekš bija sadūris kādu personu, kura gulēja uz zemes un smagi asiņoja. Policisti nekavējoties aizturēja jaunieti un ievietoja viņu pagaidu aizturēšanas telpā. Tāpat policisti par notikušo informēja mediķus un Valsts policiju.

Pēc uzbrucēja aizturēšanas inspektori traukušies pie zemē gulošā. Tas izrādījies kāds aptuveni 50 gadus vecs vīrietis, kurš nejauši bija kritis par agresīvā jaunekļa upuri.

Policisti sniedza pirmo palīdzību, cenšoties apturēt asiņošanu. Pēc īsa laika notikuma vietā ieradās mediķi, kuri konstatēja, ka vīrietim nepieciešama steidzama hospitalizācija.

Jaunietis nav spējis policistiem paskaidrot, kādēļ sadūris vīrieti. Viņš spējis vien paskaidrot, ka “atrodas citā dimensijā.”

Notikuma vietā policisti pārmijuši pāris vārdus arī abiem jaunekļiem, kuri iepriekš cīkstējušies ar aizturēto. Kā izrādās, dūru vicināšana sākusies pēc tam, kad abi, pamanot uz ielas gulošo, pienākuši, lai noskaidrotu, kas noticis, bet turpat blakus jau trinies acīmredzami satrauktais jauneklis gaišajā jakā.

“Man vēl draugs pateica, ka viņam kaut kas – asinis tek, mēs viņu paskatījāmies, viņam bija seja sasista, un jau no vēdera tecēja asinis. Mēs uzreiz sapratām, ka kaut kas te nav lāga,” stāsta viens no jauniešiem.

Savainotā vīrieša dzīvībai nekādas briesmas nedraud, un viņš šobrīd turpina atlabšanu slimnīcā. Pret 17 gadus veco jaunieti jau ierosināts kriminālprocess un ir nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu, kas vainojams notikušajā – apreibinošas vielas vai kādas garīgās veselības problēmas.

Savukārt 20 gadus veco policijas stažieri, kurš nejauši ierauts bruņotā jaunekļa sagūstīšanā, pēc šīm ugunskristībām gaida arī jauni izaicinājumi. Viņš drīzumā uzsāks darbu Rīgas pašvaldības policijā.

2 komentāri