“Viņš ienāk, ņem steku un sāk…” Ģimenes strīdā patēvs uzbrūk bērniem ar nazi un metāla stieni

2 komentāri
“Viņš ienāk, ņem steku un sāk…” Ģimenes strīdā patēvs uzbrūk bērniem ar nazi un metāla stieni
EKRĀNUZŅĒMUMS

Stāsts par kādas ģimenes strīdu, kurā nācies iesaistīties ne tikai policistiem, bet arī vairākiem kādas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem – kāds ķildā iesaistītajam varmācīgajam vīram atņēmis nažus un steku, kāds cits ļāvis pārbiedētajai ģimenei patverties drošībā līdz ierodas kārtības sargi.

Darba dienas vakarā viena no galvaspilsētas policijas patruļām ieradusies Imantā, kur kāda nama kāpņu telpā norisinoties skaļš ķīviņš un tiekot vicinātas dūres.

Kārtība sargi devušies kāpņu telpā un drīz vien sastapušies ar sievieti un diviem viņas bērniem – ģimene pēc konflikta mājās bija patvērusies pie kaimiņiem. Bēgšana gan nav noritējusi viegli, jo sieviete no dzīvokļa mēģinājusi bēgt divas reizes. Pirmajā viņa klauvējusies pie kaimiņu durvīm, taču uz to un viņas saucieniem neviens nav reaģējis. Agresīvais vīrietis, kurš ir bērnu patēvs, viņu bija ievilcis atpakaļ dzīvoklī, un tikai ar otro reizi viņai ar bērniem izdevās izkļūt no dzīvesvietas.

Notikuma vietā noskaidrojies, ka izcēlies konflikts, kura laikā vīrietis vecākajam dēlam ar nazi iegriezis rokā, savukārt jaunākajam dēlam, kuram bija tikai trīs gadi, viņš ar metāla cauruli – stekam līdzīgu priekšmetu – bija trāpījis vairākas reizes. Līdz ar to uz notikuma vietu izsaukti arī mediķi.

Savukārt aizturētais varmāka iesēdināts policijas busiņā, kur sagaidījis Valsts policijas ierašanos. Rezultātā 18 gadus vecais puika atteicies no došanās uz slimnīcu, savukārt trīsgadnieks nonācis pie dakteriem papildu izmeklējumu veikšanai.

Kā “Degpunktā” noskaidroja Valsts policijā, daļā par patēva konfliktu ar 18 gadus veco puisi nekāda lieta netiks uzsākta, jo jauneklis vēlējies vien to, lai policisti piefiksē notikušo, savukārt gadījumā par trīsgadnieka iekaustīšanu uzsākta resoriskā pārbaude un tiek gaidīts mediķu slēdziens par bērnam nodarītajiem miesas bojājumiem. Atkarībā no to smaguma pret vaininieku tiks uzsākta krimināllieta vai arī vīrietis tiks sodīts administratīvā kārtā. Protams, ziņa par šo incidentu nodota arī sociālajam dienestam.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru