“Viņš bija noliecies uz palodzes un nekustējās”; vīrietis reibumā aizmieg pie atvērta loga un izbiedē garāmgājējus

2 komentāri

Visai neierasts un pat biedējošs skats ceturtdien pārsteidza garāmgājējus Zvaigžņu ielā. Trīsdesmitajā namā kāds vīrietis, ar galvu izkaroties pa trešā stāvā logu, nekustīgi gulēja un nereaģēja uz apkārtējo kliedzieniem.

Īsi pirms divpadsmitiem dienā daudzu garāmgājēju un pēcāk arī policistu un ugunsdzēsēju uzmanības centrā nokļuva šī sešstāvu māja Zvaigžņu ielā 30. Cilvēku skatus piesaistīja kāds vīrietis, kurš bija uzgūlies uz palodzes nama trešajā stāvā. Nepatīkamais skats apkārtējo domas vedināja uz visdrūmākajiem scenārijiem.

“Mēs braucām garām ar velosipēdu un redzējām, ka cilvēks ir izkāries, iespējams, miris. Viņš bija noliecies uz palodzes un nekustējās,” stāsta aculieciniece Lāsma.

Tā kā policisti nevarēja iekļūst dzīvoklī, glābēji izmantoja autokāpnes. Pavisam drīz dienesti un aculiecinieki varēja atviegloti nopūsties. Vīrietis tomēr bija dzīvs un pamodās mirklī, kad pie loga pietuvojās autopacēlāja grozs. Acīmredzot viņš bija stiprā alkohola apreibumā un pamostoties pat bija agresīvs, un izrādīja nepatiku par notiekošo. Kungs no sava dzīvokļa tika izvests, saslēgts rokudzelžos, iesēdināts neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta auto un policistu pavadībā aizvests uz slimnīcu.