“Viņi te nedaudz “pamizoja burkāniņu”.” Tūristi Vecrīgā uz ielas ļaujas mīlas priekiem

19 komentāri

Piektdienas agrā rītā – pirms plkst. 5.00 – Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja kādu pāri Kaļķu ielā. Meitene bija notupusies uz ceļiem, savukārt viņai cieši blakus stāvēja puisis.

Pietuvinot kameru, konstatēts, ka ielas vidū meitene puisim sniedz orālo seksu. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes autopatruļa.

Likumsargi, tuvojoties notikuma vietai, pamanīja, ka pāris ir atspiedies pret vienu no Kaļķu ielas namiem, kur jau veic dzimumaktu. Jaunie cilvēki policijas operatīvo transportlīdzekli pamanīja tikai tad, kad tas jau atradās viņiem aiz muguras. Abi, ieraugot kārtības sargus, ātri uzvilka bikses un sāka skriet prom.

Jaunieši apturēti un aicināti atgriezties pie policijas operatīvā transportlīdzekļa, kur lūgts izskaidrot savas rīcības motīvus. Mīlnieki skaidroja, ka viņi ilgstoši sarakstījušies, līdz nolēmuši beidzot satikties. Tikšanas reizē pāris nav spējis savaldīt uzbudinājumu, tāpēc sākotnēji ļāvušies mīlas priekiem vienā no izklaides vietas tualetēm, bet pēc tam vēlējušies ekstrēmas izjūtas, tādēļ aktu atkārtojuši turpat Rīgas centrā uz ielas.

Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka puisis ir Vācijas pilsonis, savukārt meitene ir Krievijas pilsone.

Pārkāpējiem izrakstīti administratīvā pārkāpuma protokoli par sīko huligānismu. Katram piemērots 200 eiro naudas sods.

Atgādinām, ka sabiedriskās kārtības uzturēšanas un prevencijas nolūkā Rīgā tiek veikta videonovērošana.

19 komentāri