Viņam bija parādi un atkarības – izlecot no astotā stāva balkona, Jelgavā pašnāvību izdara jauns vīrietis

12 komentāri
Viņam bija parādi un atkarības – izlecot no astotā stāva balkona, Jelgavā pašnāvību izdara jauns vīrietis

Kādu ģimeni Jelgavā naktī uz trešdienu piemeklēja baisa traģēdija, kuras apstākļus tagad skaidro policija. Izlecot no astotā stāva balkona, bojā gāja 22 gadus vecs vīrietis, kura dzīvību mediķi centās glābt vēl vairākas stundas pēc ievainojumu gūšanas. Puiša vecākus notikušais ir šokējis, taču viņi atklāj, ka dēls cietis no azartspēļu atkarības un ka, iespējams, tāpēc pieņēmis radikālo lēmumu.

Ap plkst. 1.00 naktī jelgavnieki, kas dzīvo Ganību ielā, izdzirdēja nepatīkamu troksni savā pagalmā. Daži tam nepievērsa uzmanību, jo uzskatīja, ka jezgu sacēluši naksnīgu izklaižu meklētāji vai kāds kaimiņš, kas pa logu met ārā atkritumus.

Kamēr citi pirmo stāvu iedzīvotāji, neko aizdomīgu tā arī nepamanījuši, netraucēti devās atpakaļ gulēt, Ilona tomēr izgāja uz balkona un palūkojās apkārt. Ieraudzītais licis pārsteigumā iekliegties. Zālājā gulēja kaimiņš, kurš izskatījās smagi cietis.

“No sākuma viņš negulēja nekustīgi, bet pēc tam sāka kļūt tāds dīvains. Protams, mans vīrs izsauca “ātros”, tie atbrauca momentāni. Atbrauca arī reanimācija un policija,” stāsta aculieciniece Ilona.

Mediķi strādāja notikuma vietā vairāk nekā pusstundu. Vīrietis bija spēcīgi atsitis galvu un citas ķermeņa daļas, jo, kā vēlāk atklājās, krita no astotā stāva.

“Viņi sāka viņam mērīt pulsu… Pārgrieza vējjaku, pie viņa atrada pasi, jaku, krosenes, viņš nebija čībās, acīmredzot cilvēks kaut kur gatavojās doties.”

Cietušo steigšus aizveda uz slimnīcu, kur ārsti turpināja cīnīties par viņa dzīvību. Tikai ap plkst. 5.00 no rīta izšķīrās vīrieša liktenis. Viņš no gūtajiem ievainojumiem gāja bojā.

22 gadus vecā puiša patēvs joprojām nespēj aptvert notikušo. Viņš stāsta, ka notikušais bija kas negaidīts, taču neesot šaubu, ka puisis izlēcis no brīvas gribas. Abi vecāki tam piekrīt, un tā arī pavēstīja likumsargiem.

Jaunā vīrieša labsajūtu jau ilgstoši bojāja finansiālās problēmas. Neskaitāmie ātrie kredīti strauji uzkrāja procentus, un puisis iestrēga parādos. Viņa patēvs centās palīdzēt dēlam izkļūt no problēmām, kā mācēja, taču tas neapturēja atvases vēlmi tērēties.

Policijas nozīmētajās ekspertīzēs noskaidrosies, vai jaunais vīrietis liktenīgajā naktī lietojis apreibinošas vielas, kas, iespējams, ietekmēja lēmumu pielikt punktu savai dzīvei.

Vairāk par tematu – raidījuma Degpunktā sižetā