Vilciena vagonā atrod nelegāli ievestus tabakas izstrādājumus

0 Komentāru
Vilciena vagonā atrod nelegāli ievestus tabakas izstrādājumus
VALSTS POLICIJA

Policija vilciena vagonā atrod nelegāli ievestus tabakas izstrādājumus, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Lāsma Kursīte.

2021. gada 11. jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonām operatīvo pasākumu laikā Ludzā konstatēja, ka vilciena sastāvā no Krievijas federācijas tika ievesti tabakas izstrādājumi. Kopā tika izņemti 39 800 tūkstoši cigarešu “Camel” ar Krievijas Federācijas akcīzes markām.

Notikuma vietā Kriminālprocesa likuma 264.panta kārtībā tika aizturētas divas personas – 1973. gadā un 1994. gadā dzimuši Krievijas Federācijas pilsoņi.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par muitošanai pakļauto preču vai citu vērtību ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā vai izvešanu no tās, apejot muitas kontroli vai noslēpjot tās no šādas kontroles, vai nedeklarējot, vai izmantojot viltotus muitas vai citus dokumentus, vai citādā nelikumīgā veidā (kontrabanda), ja tā izdarīta ievērojamā apmērā un ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

0 Komentāru