Vietējie ar krāsu spainīšiem un otām pašu spēkiem cenšas uzlabot satiksmes drošību Čiekurkalnā

6 komentāri
Vietējie ar krāsu spainīšiem un otām pašu spēkiem cenšas uzlabot satiksmes drošību Čiekurkalnā
DEGPUNKTĀ

Rīgā, Čiekurkalnā, ir kāds krustojums, kur visai bieži notiek dažādas avārijas. Diviem vietējiem iedzīvotājiem ienāca prātā ideja, kā situāciju konkrētajā vietā varētu uzlabot. Viņi, talkā ņemot spaiņus ar krāsām un otas, ķērās pie darba. Lai cik labi nebūtu vīriešu nodomi, šoreiz uzslavas viņi nesaņēma.

Pagājušās darba nedēļas izskaņā raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par visai iespaidīgu avāriju Čiekurkalna otrās līnijas un otrās šķērslīnijas krustojumā. Viens no negadījumā iesaistītajiem auto pēc sadursmes bija pat apgāzies uz jumta. Par laimi, šajā situācijā cietuši tikai bleķi.

Turpat sastaptie vietējie zināja teikt, ka šis nebūt nav pirmais negadījums šajā vietā. Un, iespējams, tieši tāpēc ziņa par to, ka tikai dažas dienas pēc šā notikuma policisti jau atkal devušies uz šo vietu, nebija nekāds pārsteigums. Šoreiz gan izsaukums bijis nedaudz citādāks nekā līdz šim saņemtie.

Kā informē Rīgas pašvaldības policija, bija saņemts izsaukums par to, ka krustojumā patvaļīgi tiek zīmēti ceļu apzīmējumi.

Notikuma vietā sastaptās personas paskaidroja, ka patvaļīgu veikušas ceļa apzīmējumu iezīmēšanu, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību Čiekurkalnā.

Lai arī bija acīmredzams, ka klātesošo nodomi ir visai cēli, likumsargi šādu veikumu nevarēja atstāt bez uzmanības, tādēļ “brīvprātīgajiem” tomēr nācies pārtraukt iesākto un bija vēl brīdi jāuzkavējas.

Lai arī kā atrisināsies konkrētais ”brīvprātīgo palīgu” stāsts, jācer, ka šis stāsts tomēr sasniegs dzirdīgas ausis arī atbildīgajās institūcijās un iedzīvotājiem, lai atrisinātu gadiem sasāpējušas problēmas, nekad vairs nebūs jāķeras pie krāsu spainīšiem un otām.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!