Viens tilts, divi pašnāvnieki; Rīgā vienā dienā izglābj divu kungu dzīvības

13 komentāri
Viens tilts, divi pašnāvnieki; Rīgā vienā dienā izglābj divu kungu dzīvības

Pavisam nesen pašā galvaspilsētas sirdī risinājušies spriedzes pilni notikumi – ar īsu laika intervālu no Akmens tilta Daugavā mēģinājuši ielēkt divi cilvēki, un, iespējams, otrā ”lēcēja” dzīvību glābis tikai tas, ka operatīvo dienestu darbinieki pēc pirmās glābšanas operācijas vēl nebija paspējuši izklīst.

2. jūlija pēcpusdiena galvaspilsētas centrā strādājošajiem kārtības sargiem aizvadīta satraucošā gaisotnē. Rīgas pašvaldības policijas pārvalde saņēma informāciju, ka uz Akmens tilta atrodas kāda persona, kura, iespējams, grasās veikt pašnāvību.

Pateicoties kāda garāmgājēja pārdrošai rīcībai, noraujot vīrieti nost no tilta margām un turot pie zemes, lēcēja ieceri izdevies novērst.

Tā kā aptuveni 50 gadus vecais vīrietis arī operatīvo dienestu klātbūtnē nav slēpis savus šīs dienas patiesos nodomus, mediķi nolēmuši kungu nogādāt Tvaika ielā. Lai to izdarītu, talkā aicināti arī policisti.

Drīz vien likumsargi saņēma informāciju par vēl kādu kungu, kurš ielēca Daugavā no Akmens tilta margām.

Arī otrs šajā dienā sastaptais – aptuveni 40 gadus vecais kungs – tālāk nodots mediķu rokās un nogādāts tuvākajā slimnīcā papildu pārbaužu veikšanai.

13 komentāri