Sapīpējies vīrietis uzbrūk policijas automašīnai

13 komentāri

Pastaiga pa ceļa braucamo daļu Mūkusalas ielā Rīgā kādam vīrietim būtu beigusies vien ar brīdinājumu vai nelielu naudas sodu, ja vien, sastopoties ar policijas ekipāžu, viņš neizdomātu tai uzbrukt.

Braucot uz kādu izsaukumu, ap plkst. 23.00 policisti ierauti patiesi negaidītā situācijā, kas sākusies ar sastapšanos ar kādu tēlu, kas izniris policijas auto ceļā.

Policistiem nav izdevies pat apsveicināties ar pretimnācēju. Vīrietis iespēris pa policijas auto priekšdaļu, bet tad, izkliegdams nesaprotamas frāzes, ar dūri iesitis arī pa motora pārsegu.

Policistiem, izdarot šāvienu ar elektrošoku, vīrieti izdevās aizturēt.

Lai arī ko uzbrukuma brīdī domāja policistu aizturētais vīrietis, viņam ātri vien nācies pārdomāt izdarīto. No spēriena brīža līdz mirklim, kad mugurā iedūrušās elektrošoka pistoles zondes, nav pagājušas pat 10 sekundes. Visticamāk, inspektors sapratis, ka bēgošais vīrietis var pakļūt zem garāmbraucošajiem auto, tādēļ nolēmis laikus viņu apturēt.

Drīz vien apreibušais vīrietis nonācis mediķu rokās un tad policista pavadībā nogādāts Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā, kas atrodas Tvaika ielā. Savukārt kolēģi ar busiņu devušies uz tuvāko Valsts policijas iecirkni, kur rūpīgi novērtēta busiņam nodarītā skāde. Tā kā apskates laikā netika konstatēti vērā ņemami bojājumi, aizturētajam izdevies izbēgt no lielākām nepatikšanām, un pret viņu ierosinātas divas administratīvās lietas. Visticamāk, šajā vakarā uzvilktais kāsītis viņam izmaksās prāvu naudas summu, turklāt atmiņā paliks arī ar pavisam neaizmirstamām sajūtām.

13 komentāri