VIDEO: policists no zēna aizlienējas velosipēdu, lai notvertu vairākus uzbrucējus

11 komentāri
VIDEO: policists no zēna aizlienējas velosipēdu, lai notvertu vairākus uzbrucējus
EKRĀNUZŅĒMUMS

Ceturtdien, 25. aprīlī, neilgi pēc plkst. 16.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma ziņu par septiņiem jauniešiem, kuri netālu no Deglava kalna uzbrukuši diviem zēniem un mēģinājuši viņus aplaupīt.

Kā informē RPP, dodoties uz notikuma vietu, policisti iztālēm pamanīja iespējamos vaininiekus, kuri uzreiz sāka bēgt. Ķeršanā iesaistījās vairākas policijas ekipāžas, bet pāris darbinieki devās uzbrucējiem pa pēdām skriešus. Pēc ilgākas joņošanas viens no kārtības sargiem saprata, ka bēgošos jauniešus skriešus nepanāks, bet tieši tajā brīdī policistam uz velosipēda tuvojās kāds zēns.

Video: Policists no zēna aizlienējas velosipēdu, lai notvertu vairākus uzbrucējus

Policists palūdza zēnam velosipēdu un ar tā palīdzību policistam izdevās nokļūt ātrāk līdz bēgošajiem jauniešiem. Pateicoties izpalīdzīgajam velosipēdistam izdevās notvert trīs iespējamos uzbrucējos, kurus nogādāja Valsts policijā. Vēlāk noskaidrojās, ka jauniešu kompānija varētu būt atbildīga arī par uzbrukumu kādam vīrietim, kurš tajā brīdī jau bija hospitalizēts.

Notikuma karstumā policists nepaspēja kārtīgi pateikties izpalīdzīgajam zēnam vai piefiksēt viņa kontaktinformāciju, tādēļ RPP lūdz viņu vai viņa vecākus atsaukties pa tālruņa numuru 67181371 vai 67181372, lai saņemtu “nelielu pateicības dāvanu”.

Video: “Degpunktā” sižets par uzbrucēju aizturēšanu