Video: policisti Rīgā veic sarežģītu glābšanas operāciju, lai palīdzētu nelaimē nokļuvušam kaķēnam

1 komentārs
Video: policisti Rīgā veic sarežģītu glābšanas operāciju, lai palīdzētu nelaimē nokļuvušam kaķēnam

Jūlija beigās Rīgas pašvaldības policijas darbinieki veica kāda maza, pūkaina kamoliņa glābšanas operāciju. Iesaistījās arī daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji.

Tuvojoties pusnaktij, pie viena no Ezermalas ielas daudzdzīvokļu namiem piestājis policistu patruļas busiņš. Vīrus, tur jau gaidījusi kāda satraukta, jauna meitene, kura izstāstīja par sadzirdētajiem kaķa ņaudēšanas skaņām.

Lai arī laiku pa laikam tumsā atskanējis četrkājainā sauciens pēc palīdzības, policistiem nācies krietni vien nopūlēties, lai saprastu, no kurienes tad nāk šī skaņa. Tā nu vīri ausījās, līdz tomēr nonāca arī pie paša saucēja pēc palīdzības.

Tomēr kaķēna atbrīvošana izrādījusies sarežģītāka, nekā sākumā varēja šķist, jo dzīvnieka ķepa bijusi gluži kā spīlēs. Kopīgiem spēkiem gan izdevās palīdzēt nelaimē nokļuvušajam dzīvniekam.

Neskatoties uz to, ka kaķēnam it kā nebija redzamu ievainojumu, inspektori, sazinoties ar dežūrdaļu, tomēr nolēmuši kaķēnu nogādāt veterinārajā klīnikā. Zvērs nonācis aizturēto nodalījumā un pēc īsa brauciena aiz restēm nodots Dr.Beinerta klīnikas darbinieku rokās.

1 komentārs