VIDEO: policisti palīdz cietušam kaķim ātrāk nokļūt klīnikā

5 komentāri

Pirmdienas, 27. augusta, vakarā pa Rīgas ielām, sirēnām skanot, braukusi kāda policijas automašīna, kurai turpat aizmugurē centies noturēties kāds taksometrs.

Nav noslēpums, ka reizēm negodprātīgi autovadītāji uz izsaukumu braucošus specializētos auto mēdz izmantot, lai ātrāk tiktu cauri sastrēgumam, bet šis nebija tas gadījums.

Dažas minūtes pēc plkst. 22.00, policisti pabeiguši darbu kādā izsaukumā un jau stūrējuši atpakaļ uz Centra pārvaldes ēku, kad viņu plānus pēkšņi mainījusi kāda patiesi negaidīta tikšanās.

Policistiem patrulējot pa Gaujas ielu, garām pabraucis kāds taksometra vadītājs, kurš uzreiz pēc tam atvēris automašīnas logu un ar rokas žestu aicinājis policijas darbiniekus apstāties. Taksometra vadītājs pastāstīja, ka mašīnā atrodas kaķis, kurš nokritis no ceturtā stāva. Viņš lūdza policijas darbiniekus pavadīt transportlīdzekli līdz veterinārajai klīnikai.

Policisti sazinājušies ar dežūrdaļu, lūdzot atļauju pavadīt šo transportlīdzekli. Dežūrdaļa šo atļauju sniegusi, līdz ar to policisti ieslēguši speciālos gaismas un skaņas signālus, nepilnu desmit minūšu laikā izdevās nokļūt līdz veterinārajai klīnikai Ģertrūdes ielā. Līdz ar to kaķis varēja saņemt medicīnisko palīdzību.

Vēl mirklis, un policisti nokārtojuši atlikušās formalitātes un tad jau atvadījušies no visiem mājdzīvnieka glābšanā iesaistītajiem. Jācer, ka šī pasteigšanās kā palīdzēs mincim atgūties.

5 komentāri