VIDEO: policisti notver aizdomīgu tipiņu, kurš ar nazi siro gar automašīnām

Pievienot komentāru
VIDEO: policisti notver aizdomīgu tipiņu, kurš ar nazi siro gar automašīnām
EKRĀNUZŅĒMUMS

2012. un 2013. gadā Teikas apkaimē uzdarbojās jauneklis, kurš bija iemantojis iesauku “Teikas riepu dūrējs”. Viņa kontā bija vismaz 80 riepu duršanas epizodes.

Toreiz noziedzniekam labu brīdi izdevies izbēgt no soda, taču rezultātā, iesaistot pamatīgus policijas resursus, viņš tomēr notverts. Cietumā gan ļaundaris nenonāca, jo vēlāk atklājās, ka vīrietis ir nepieskaitāms.

Jau 2014. gadā jauneklis, atrodoties brīvībā, vēl reizi ķēries pie riepu duršanas un citiem nedarbiem, bet drīz vien viņš atkal ticis “noņemts no trases”, un šāda veida noziegumi šajā apkaimē pieklusuši. Tomēr pirms dažām dienām Vidzemes pārvaldes policisti saņēmuši ziņu, kas likuši atcerēties par pagātnes notikumiem – kādā Ilūkstes ielas iekšpagalmā tumsas aizsegā uzdarbojoties “riepu dūrējs”.

Policisti operatīvi ieradušies notikuma vietā. Ļaundarim bija pārāk maz laika, lai nozustu tumšajos iekšpagalmos. Policistiem izdevies vīrieti aizturēt, uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki.

Policistu aizturēto, kā meklēto riepu dūrēju, atpazinis arī policijas izsaucējs, tādēļ 41 gadu vecais vīrietis tālāk nonācis Rīgas Teikas iecirknī. Tur gan viņš nav uzturējies pārāk ilgi, jo policistiem piedraudējis, ka izdarīs pašnāvību. Pēc šāda paziņojuma aizturētais nonācis mediķu rokās un nogādāts ārstniecības iestādē, kur dakteriem jāsaprot, vai tie bija tukši draudi vai tomēr vīrietim ir kādi psihiskās veselības traucējumi. Policisti gan norāda, ka šajā gadījumā aizturētais nav saistīts ar 2012. un 2013. gadā notikušajiem noziegumiem.