Video: policija Ulmaņa gatvē notver bēgošu “Audi” vadītāju

2 komentāri
Video: policija Ulmaņa gatvē notver bēgošu “Audi” vadītāju
FACEBOOK/SADURSMES

Piektdien, 26. aprīlī, policija Kārļa Ulmaņa gatvē aizturējuši šoferi, kurš iepriekš izraisījis ceļu satiksmes negadījumu un notikuma vietu pametis.

Kā portālu Skaties.lv informē Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte, plkst. 12.18 policija saņēmusi informāciju, ka Kārļa Ulmaņa gatvē notikusi divu automašīnu – “Opel” un “Audi” – sadursme. Negadījumā iesaistītās automašīnas “Audi” vadītājs notikuma vietu pametis. Pastāvēja aizdomas, ka “Audi” vadītājs varētu būt sēdies pie stūres reibumā.

Informācija par notikušo nodota tuvumā esošajām policijas ekipāžām. Mirkli vēlāk policistiem izdevies identificēt automašīnu Ulmaņa gatvē, virzienā uz Rīgas centru. Pēc pakaļdzīšanās policisti autovadītāju aizturējuši un nogādājuši ekspertīžu veikšanai, lai noskaidrotu, vai vīrietis sēdies pie stūres reibumā.

Autovadītāja aizturēšanas brīdi izdevies iemūžināt arī aculieciniekiem. Tajā redzams, kā automašīnai “Audi” ar kājām pakaļ dzenas policists.  Pēcāk garām pabrauc policijas patruļmašīna, kas piebrauc priekšā “Audi”, tādā veidā to apstādinot – šajā brīdī “Audi” ietriecas policijas auto aizmugurē.

2 komentāri