Video: piedzērusies māte skaidrojas, kā no Pļavniekiem atklīdusi līdz Ķengaragam

0 Komentāru

Tieši apkārtējo vērība var glābt pašus mazākos. Reizēm pietiek vien ar zvanu policijai, lai bērns tiktu pasargāts no kādas nelaimes.

Darba dienas pievakarē policisti piestājuši vienā no Ķengaraga iekšpagalmā, kur piesaulītē uz soliņa sēdējusi kāda sieviete un viņas pavadonis. Turpat rotaļu laukumā skraidījis puisēns. Policisti par šo trijotni ieinteresējušies, jo tikko tiem bija zvanījis kāds vietējais iedzīvotājs, kurš izteica aizdomas, – pieaugušie esot tādā stāvoklī, ka, domājams, vairs nespēj parūpēties par bērnu.

“Es viņu paņēmu no bērnu dārza. Nu, mēs nedaudz iedzērām, bet nav jau tā, ka… Piedodiet,” policistiem skaidrojusies māte.

Drīz vien atklājies, ka sieviete pēc bērnudārza apmeklējuma kopā ar dēlēnu devusies pie sava brāļa Pārdaugavā, taču atklīdusi līdz Ķengaragam un uz soliņa sakņupušais vīrietis, nemaz nav bērna tēvs, bet gan kāds sens paziņa.

Tā kā māte nespēja parūpēties par bērnu, viņai nebija mobila telefona, kā arī sieviete nespēja nosaukt bērna tēva telefona numuru vai jebkādu citu kontakttālruni, lai policisti varētu sazināties ar kādu radinieku, kas spētu uzņemties rūpes līdz brīdim, kad māte atžirgs, šis stāsts beidzies ar visai bargu policijas lēmumu. Iereibusī mājup varējusi doties viena, jo bērns nogādāts krīzes centrā, bet ziņa par šo notikumu nodota atbildīgajām institūcijām, – pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai un Rīgas bāriņtiesai.

0 Komentāru