VIDEO: Barona ielā līdz asinīm izplūcas divi jaunieši

3 komentāri

Rīgā, Barona ielā, nakts vidū policijas auto priekšā no tumsas izniruši divi jaunekļi, kuri no visas sirds plūkušies turpat uz tramvaja sliedēm, lēkājot starp garāmbraucošajiem auto.

Jaunieši policistiem pastāstījuši, ka viss sācies ar vieglu vārdu apmaiņu, kas pāraugusi dūru izvicināšanā. Vienam no iesaistītajiem bija pārsista piere.

Drīz vien apreibušais, asinīm noplūdušais jauneklis nodots mediķu rokās un tālāk nogādāts slimnīcā. Piekautais nevarēja norādīt, kurš tieši viņam uzbrucis. Vien noteica, ka traumu guvis, saņemot sitienu ar stikla pudeli. Tas bijis pietiekams iemesls, lai 25 gadus vecā vīrieša vakars turpinātos slimnīcā.

Tāpat notikuma vietā atklājies, ka viens no kaušļiem īsi pirms policistu ierašanās varētu būt uzpīpējis ko aizliegtu, kā arī turpat atkritumu urnā uziets, iespējams, viņa izmestais tabakas maļamais, kas, domājams, izmantots marihuānas sagatavošanai. Šis atklājums un aizmiglotais skats bijis pietiekams iemesls, lai jauneklis nonāktu ekspertīžu centrā un tad Valsts policijas iecirknī.