Komentāri

Kādas mājas kāpņu telpā Imantā noticis divu vīriešu strīds – katrs uz savu pusi iedzērušie ķildnieki negribējuši iet un savu konfliktu gribēja atrisināt ar spēku – šajā gadījumā lietā likts pat nazis. Nākamajā dienā kaimiņi redzējuši, ka kāpņu telpa pielieta ar sarkanu šķidrumu, neko ļaunu nav padomājuši, taču izrādījās, ka tās ir asinis.

“Man tas neienāca prātā, ka tās varētu būt asinis. Es domāju varbūt kādam kaut kas izlijis,” stāsta kāda nama iedzīvotāja.

Tomēr patiesība izrādījusies skaudrāka – viens no konflikta dalībniekiem pat nonācis slimnīcā. Sadurtais kungs uzreiz pēc notikušā nonāca reanimācijā, no kurienes policija saņēmusi ziņu, ka jāmeklē bruņots ļaundaris. 48 stundu laikā viņš tika atrasts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atklājies, aizdomās turamais nav nekāds paraugzēns un ar izmeklēšanu sadarboties viņš netaisās. Iepriekš vīrietis jau bija atradies ieslodzījumā.

Policisti pieprasījuši tiesai vīrieti apcietināt arī tagad, un tiesa lūgumu uzskatījusi par pamatotu.

Foto

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl