Vērīga aculieciniece izglābj uz ledus aizmiguša vīrieša dzīvību

Komentāri

Aizkrauklē ap plkst. 17.30 vakarā, kad jau krēslojis, kāda kundze pastaigas laikā pa Draudzības krastmalu pamanījusi vīrieti, kurš iepretim vidusskolas sporta laukumam gulēja uz Daugavas ledus. Tā kā saviem spēkiem piekļūt gulošajam sieviete nevarēja, viņa sniegusies pēc mobilā telefona un zvanījusi 112.

Tā kā vīrietis nav reaģējis uz saucieniem, ugunsdzēsēji uzvilkuši hidrotērpus un ar glābšanas dēļa palīdzību devušies pie gulošā, kur atklājies, ka viņš vienkārši ir ļoti, ļoti piedzēries un aizmidzis. Pēcāk kungs nogādāts krastā, kur nonācis “ātrās palīdzības” mediķu rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsējs uzskata, ka šajā situācijā aculieciniece glābusi apreibušā dzīvību.

Ugunsdzēsēji aicina iedzīvotājus divreiz padomāt, pirms kāpt uz ledus, jo pat biezs ledus negarantē jūsu drošību. Pavisam nesen glābēji devušies uz Jaunjelgavas pusi. Pēc Pļaviņu HES atvēršanas tur spēcīgi palielinājusies straume, un kāds vientuļš makšķernieks nokļuvis nāves ēnā, kad uz aptuveni 15 kvadrātmetru liela ledus gabala viens pats devies Rīgas virzienā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl