Vērīga aculieciniece izglābj uz ledus aizmiguša vīrieša dzīvību

Komentāri

Aizkrauklē ap plkst. 17.30 vakarā, kad jau krēslojis, kāda kundze pastaigas laikā pa Draudzības krastmalu pamanījusi vīrieti, kurš iepretim vidusskolas sporta laukumam gulēja uz Daugavas ledus. Tā kā saviem spēkiem piekļūt gulošajam sieviete nevarēja, viņa sniegusies pēc mobilā telefona un zvanījusi 112.

Tā kā vīrietis nav reaģējis uz saucieniem, ugunsdzēsēji uzvilkuši hidrotērpus un ar glābšanas dēļa palīdzību devušies pie gulošā, kur atklājies, ka viņš vienkārši ir ļoti, ļoti piedzēries un aizmidzis. Pēcāk kungs nogādāts krastā, kur nonācis “ātrās palīdzības” mediķu rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsējs uzskata, ka šajā situācijā aculieciniece glābusi apreibušā dzīvību.

Ugunsdzēsēji aicina iedzīvotājus divreiz padomāt, pirms kāpt uz ledus, jo pat biezs ledus negarantē jūsu drošību. Pavisam nesen glābēji devušies uz Jaunjelgavas pusi. Pēc Pļaviņu HES atvēršanas tur spēcīgi palielinājusies straume, un kāds vientuļš makšķernieks nokļuvis nāves ēnā, kad uz aptuveni 15 kvadrātmetru liela ledus gabala viens pats devies Rīgas virzienā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl