Komentāri
Ventas rumbā konstatē maluzvejniecību; videi nodarītais kaitējums lēšams ap 11 000 eiro
Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un tiek skaidrotas personas, kuras nodarbojušās ar nelikumīgo zvejniecību. (Valsts policija)

Piektdien, 13. oktobrī, ap plkst. 21.00 Valsts policija saņēma informāciju, ka Kuldīgā, pie Ventas rumbas, iespējams, tiek likti murdi. Likumsargi, sazinoties ar Valsts vides dienestu, devās turp.

Kā informē Valsts policija, ierodoties notikuma vietā, saņemtā informācija apstiprinājās. Ventas rumbā tika konstatēts murds, kurā atradās vairāki desmiti nēģu. Dzīvie nēģi tika palaisti ūdenī un murds konfiscēts. Krastā netālu no minētās vietas policisti atrada un konfiscēja maisu ar nēģiem. Kopējais nelikumīgi nozvejotais nēģu skaits ir 276. Jāpiebilst, ka nēģu zvejas lieguma laikā sods par katru nozvejotu nēģi ir 40 eiro, līdz ar to kopējais videi nodarītā kaitējuma apmērs lēšams ap 11 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un tiek skaidrotas personas, kuras nodarbojušās ar nelikumīgo zvejniecību.

Valsts policija atgādina, ka no 1. februāra līdz 31. jūlijam Gaujā, Ventā, Salacā, Braslā, Irbē, Sakā, Svētupē, Užavā un Lielupē aizliegta nēģu zveja. Pārējās upēs, kurās atļauta nēģu zveja, lieguma darbības termiņš ir no 1. februāra līdz 31. oktobrim. Daugavā nēģu zvejas liegums – no 1. maija līdz 31. jūlijam. Ventā – no Ventas rumbas 500 metru posmā lejup pa straumi un 200 metru posmā augšup pa straumi zveja aizliegta visu gadu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl