“Vēnas viņai sadurtas, protams!” Policisti sastop māmiņu narkotiku reibumā

Pievienot komentāru
“Vēnas viņai sadurtas, protams!” Policisti sastop māmiņu narkotiku reibumā

Pēdējo dienu laikā galvaspilsētas policistu redzeslokā nonākušas vairākas ģimenes, kurās bērni kļuvuši par pieaugušo neprāta upuriem. Viens no “spilgtākajiem” notikumiem pagājušajās brīvdienās fiksēts Ķengaragā.

Policija saņēma zvanu no mediķiem, kuri lūdza policiju ierasties Maskavas ielā. Mediķi vēlējās nodot policijai sievieti, kura, iespējams, ir narkotisko vielu iespaidā. Sievietei līdzi bija arī mazgadīgs bērns.

Pašvaldības policijas darbinieki sazvanīja bērna tēvu. Nekas neliecināja, ka bērns nevar atrasties pie viņa. Likumsargi drošības labad tomēr devušies līdzi bērna tēvam, lai pārliecinātos par sadzīves apstākļiem ģimenes miteklī.

Tika apsekota dzīvesvieta un konstatēts, ka bērnam tur nekas nedraud. Bērns tika nodots tēvam, bet māte aizturēta un nogādāta Valsts policiju.

Ziņa par šo situāciju nodota pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kā arī Rīgas bāriņtiesai, kuri strādās ar ģimene pēc tam, kad likumsargi būs pabeiguši savu daļu, un sieviete būs saņēmusi sodu par apreibinošo vielu lietošanu un bērnu aprūpes tiesību nepildīšanu.