Velnezerā Juglā noslīkst pārgalvīgs vīrietis

1 komentārs

Ķekavas novada Daugmales pagastā vakar no Daugavas glābēji izcēluši noslīkušu cilvēku, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem. Iespējams, mirstīgās atliekas ūdenī gulējušas ilgāku laiku, jo līķis atrasts, strauji pazeminot ūdens līmeni upes akvatorijā.

Vēl viens noslīcis cilvēks vakar atrasts nelielajā Velnezerā Rīgā, Juglas mikrorajonā. Notikuma vietā bija arī ”Degpunktā” filmēšanas grupa.

Vakar vakarā ap pulksten pusastoņiem kāds iereibis vīrietis, svinot savu atgriešanos no ārzemēm, kur strādājis par nirēju, izdomājis kopā ar māsu un draugiem aiziet pasēdēt pie tuvējā Velnezera. Kad bija jau kārtīgi iedzerts, vīrietis izdomājis atsvaidzināties ūdenī. Viņš iepeldējis ezerā tālu no krasta, viņam sekojusi māsa, taču sievietes spēki sākuši izsīkt un viņa atgriezusies uz cietzemes. Peldot ārā, viņa vēl dzirdējusi balsi, kas klusi lūgusi palīdzību, – vīrietim kājā esot iemeties krampis. Pēkšņi peldētājs pazudis zem ūdens. Sākusies panika, saka aculiecinieki.

”Es peldējos, visi sāka kliegt, es izniru, teica, lai nāk ārā. Tad sāka meklēt. Viens vīrietis meklēja viņu, peldot uz peldriņķa, bet neatrada. Pēc tam atbrauca “ātrā palīdzība”, pēc tam glābēji, tad policija, un tikai tikko, tikko atrada,” stāsta aculiecinieki.

Arī citi aculiecinieki apstiprina, ka notikušais ir tiešā cēloņsakarībā ar pamatīgu iedzeršanu: ”Laikam tur iedzēra, pēc tam te klaigāja. Kāds tur svinēja dzimšanas dienu. Viss var būt. Kad es gāju mājās, tajā pusē sēdēja iedzēruši cilvēki. Tā arī saka, ka kaut ko svinēja. Jūs domājat, ka kāds no tās kompānijas. Jā, es tā domāju. Visdrīzāk. Tā ir laikam viņa sieviete vai kas, bet viņa arī te kliedza kā aizkauta, raudāja.”

Vietējie saka, – ezers ir bīstams, ar pazemes avotiem un vispār neviendabīgu dzelmes segumu. Peldēties drīkst, bet tikai krasta tuvumā.

Šogad no ūdenskrātuvēm izcelti jau 56 noslīkuši cilvēki.

TOP komentāri

  • milule
    0 0 0

    milule

    Nepatiesas liecibas sniedz,tadas multibas sarakstit kurs ir spejigs?
    Par masu raksta ka glaba,ja vinam nav masas...murgs..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl