Veikala apsargs spiests bēgt prom no baskājaina klienta

3 komentāri

Kāds baskājains vīrietis nakts vidū spējis pamatīgi pārbiedēt kāda veikaliņa darbiniekus. Atnācējs sastrādājis ko tādu, ka pat apsargs bijis spiests bēgt no savādā kunga.

Nakts vidū policistiem nācās traukties uz vienu no Maskavas ielas diennakts veikaliem, kur apsargs tik tikko bija pieredzējis kāda neparasta tipiņa uzbrukumu. Satrauktais apsargs likumsargiem klāstījis, ka savādais atnācējs, visticamāk, nav pie pilna prāta, jo īsi pirms policijas ierašanās dauzījis arī kādu ielas malā novietotu auto.

Apsargs stāsta par uzbrucēju

Gaidīju, kamēr piebrauksiet. Bet viņš, piecēlās, pienāca man klāt: ”Tu man esi apnicis! Es tevi pazīstu!” Un sāka man nākt virsū! Es pilnīgi apstulbu. Aizskrēju tur aiz tā “Subaru”, mazums viņam kas kabatā!

Taču tā vēl ir tikai daļa no stāsta, un apsarga aizdomas, ka uzbrucējs nav pie pilna prāta, guva apstiprinājumu. Jāteic, ka šis “klients” esot stāstījis – viņa dzīvoklī atrodas mirusi mamma. Lai pārbaudītu informāciju, policisti devās uz vīrieša mājām, un tur sastapa viņa mammu – dzīvu un veselu. Uzklausot kundzīti un viņas apjukušo dēlu, kārtības sargi secinājuši, ka šajā situācijā nepieciešama mediķu palīdzība.

Drīz vien notikuma vietā ieradušies arī “ātrās palīdzības” ārsti, kuri pēc sarunas ar kungu nolēmuši, ka viņam nepieciešama papildu pārbaude, tādēļ viņš hospitalizēts. Visticamāk, ņemot vērā šā notikuma patiesos iemeslus, vīrietim netiks piemērots sods par huligāniskajām darbībām.

TOP komentāri

 • Irina Kleina
  +1 +1 0

  Irina Kleina

  Apsargs baidàs un tad jamaina profesija, bet stulbi nav komentari , kas lauj sevi iebiedet, un tas izskatijas nozelojami no malas tads vira gabals muk no pajolina .
 • Irina Kleina
 • Andris Slišāns
  0 0 0

  Andris Slišāns

  Baidās par savu veselību un neraksta stulbus komentārus FB.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl