VEF rajona iedzīvotājus terorizē bezpajumtnieki

3 komentāri

“Degpunktā” komanda ir saņēmusi vairākas iedzīvotāju sūdzības, ka Rīgā Ropažu ielā netālu no Čiekurkalna tirgus un līdzās Rīgas 45. vidusskolai bezpajumtnieku bari okupējuši tramvaja pieturu un normāliem cilvēkiem lietus laikā nav kur patverties, jo klaidoņi pajumti uzskata par savu privātīpašumu.

Bieži vien policisti klaidoņiem protokolus neraksta, jo viņiem tādu jau sakrājies ne mazums. Tā ir tikai lieka papīra tērēšana, jo bezpajumtnieku armija sistemātiski nemaksā sodus un kaut kādā brīdī klaidoņiem sāk šķist, ka sabiedrība viņiem ir parādā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā, VEF rajonā iedzīvotāji sākuši justies nedroši jo “bomži” okpupējuši tuvējās pieturas un izmanto kā savas mājvietas. Pārējiem jāstāv zem klajas debess pat ja līst lietus, lai nedabūtu blusas, vai kādu dunku sānos un nebūtu jāelpo riebīga smaka. Arī par filmēšanu šajā vietā klaidoņi jau labprāt iekasētu nodevas.

 

Jaunāki cilvēki visbiežāk nekļūst par klaidoņu upuriem un naudas izdīkšanas avotu, bet vecākiem ļaudīm, kas, visticamāk, neizrādīs pretestību, šeit tiešām jāuzmanās.

“Es tā saprotu ka viņi iet tad kad Čiekurkalnu tirdziņš beidz strādāt, tas ir ap 17:00, sāk te šiverēties. (DP: Viņi alkohola reibumā visi, ja?) Jā! (DP: Tā ir reāla problēma, nav kur apsēsties?) Beņķus no likvidēja tāpēc, ka sakas visādas netīrības, tāpēc beņķi tika novākti nost. Mūsu rajonā vispār bija loti daudz beņķīši, bet tagad nav kur sēdēt, tāpēc, kā bomži saka okupēt un tajā vietā citi nesēdēs,” norāda iedzīvotāja Ilāna.

 

“Viņiem pat nevar pietuvoties, viņi ir tik netīri, tas ir neiespējami. (DP: Viņi atstāj arī savus atkritumus?) Jā, tas jā. Cik reizes tur ātrie ir saukti, jo viņi tur vārtās,” stāsta Gaļina. “Nezinu, pēc manas izpratnes viņus vispār kaut kur jāved ārpus pilsētas, man tā liekas. Tā kā bija padomju laikos, Krievijā bija 101. kilometrs. Uz turieni aizsūtīja visus dzērājus, tā arī šos vajadzētu, lai viņi kaut kur strādā.”

Citi iedzīvotāji nav tik kaujinieciski noskaņoti un saka, ka bezpajumtnieki nav agresīvi un viņu lielais skaits un patvaļa ir visas sabiedrības spogulis, ka dzīvojam vienaldzīgā pasaulē. Un policija cīnās tikai ar sekām. Klaidoņu jautājums jārisina skatoties caur sociālo problēmu prizmu.

Policijā saka – problēmas esamību nevar noliegt, taču iedzīvotājiem jāsauc likumsargi, ja viņiem kāds uzmācas vai traucē. Bez uzmanības šis jautājums netiek un netiks atstāts. Likumsargi norāda, ka notiekošais pieturvietās, ne tikai Ropažu ielā, bet arī pie Centrāltirgus un citviet pārsvarā pie Rīgas tirgiem, ir sezonāla problēma, kas pati par sevi atrisināsies pēc pāris dienām.

 

TOP komentāri

 • Valda LV
  +5 +3 -2

  Valda LV

  Tas sen ir divās tramvaju pieturās pie centrāltirgus un "Krasta iela". Un tikai par Ropažu ielu kāds ceļ traci. Tur laikam kāda prominence dzīvo? Pārējās pieturās jau laikam "terorizēt" drīkst?
 • Greex
  +1 +1 0

  Greex

  Bet video rāda kaut kādus skrejošus bērneļus un auro "Bērni!". Tie tad ir tie bomži?
 • Inara Gerasko
  +1 +1 0

  Inara Gerasko

  Ir pašvaldības policija, kurai tādas lietas jārisina Un pašvaldības policijas telefonu gan vajadzētu zināt katram iedzīvotājam, ja pēkšņi būtu vajadzīga palīdzība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl