“Vediet viņu uz Tvaika ielu! Es jūs lūdzu!” Satrakojies vīrietis dzērumā uzbrūk policistam

4 komentāri
“Vediet viņu uz Tvaika ielu! Es jūs lūdzu!” Satrakojies vīrietis dzērumā uzbrūk policistam

Kādam vīrietim ar vienu paviesošanos policijas iecirknī nepietika. Otro reizi, aci pret aci sastopoties ar inspektoriem, viņš pat paveicis ko tādu, kas nu būs jāmēģina izskaidrot tiesnesim, kurš skatīs vaininieka krimināllietu.

Dažas minūtes pirms pusnakts Iļģuciemā patrulējošos kārtības sargus apturējusi kāda acīmredzami satraukta sieviete. Kundze atklājusi, ka viņas dēls šajā dienā jau vienu reizi aizturēts un paviesojies policijas iecirknī, taču nesen atbrīvots un nu atkal sagādā pamatīgas galvassāpes radiniekiem.

Vīrietis uzvedās agresīvi un skandalēja, tāpēc policija devusies uz iedzīvotāju norādīto vietu, kur arī sastapuši viņu. Drīz vien pie policijas auto piesteigušies vēl vairāki radinieki, kuri steiguši mierināt jaunekli, taču situācija nav uzlabojusies ne par mata tiesu. Pēkšņi bez jebkāda iemesla vīrietis kļuva ļoti agresīvs un uzbruka policistam, un tika aizturēts. Uzbrukuma dēļ policistam bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Valsts policijas Kurzemes iecirknī apstiprina, ka pret aizturēto uzsākta krimināllieta un vīrietis jau tuvākajā laikā tiks saukts pie kriminālatbildības. Jāteic, ka uzbrukums valsts varas pārstāvim ir nopietns noziegums un šāda dzērumā sastrādāta muļķība var beigties pat aiz restēm.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā