Vecrīgā sadusmots tūrists “devies uzbrukumā” policijas automašīnai

1 komentārs

Kādam tūristam Vecrīgā baudītais alus tā sagrozījis prātu, ka viņš izraidīts no naktskluba. Lai atriebtos par to, viņš “devies uzbrukumā” policijas automašīnai.

Pagājušajās brīvdienās kāds Vecpilsētas viesis atradis visai neparastu veidu, kā lūgt kārtības sargu palīdzību. Vīrietis no visa spēka ar dūri iesitis pa Herdera laukumā apturētā policijas auto stiklu. Lieki piebilst, ka tas nebūt neiepriecināja kārtības sargu, kurš atradās otrpus stiklam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā 25 gadus vecais tūrists no Čehijas bija acīmredzami apreibis, policistiem nācies labu brīdi viņam skaidrot, ka kluba darbiniekiem ir tiesības lūgt pār mēru apreibušos pamest atpūtas vietu un neviens neko nav pārkāpis.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl