Vecrīgā pieķerts kārtējais kailais tūrists

Pievienot komentāru
Vecrīgā pieķerts kārtējais kailais tūrists
Foto: Rīgas pašvaldības policija

6. maijā neilgi pirms pulksten 20 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki pamanīja kādu vīrieti Līvu laukumā, kurš izģērbjas, atstājot kājās vien zeķes. Kunga izdarībās bija spiesti noraudzīties vairāki garāmgājēji.

Uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Kārtības sargi, sekojot pilsētas videonovērošanas centra darbinieku norādēm, atrada aprakstam atbilstošu kungu. Pārkāpējs jau bija paspējis uzvilkt kreklu un apakšbikses.

Likumsargi vīrieti apturēja un aicināja doties uz policijas operatīvo transportlīdzekli.

Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka pārkāpējs ir Lielbritānijas pilsonis. Līdzās pārkāpējam bija arī vairāki viņa biedri. Briti skaidroja, ka viņu interesēs nav bijis kādu no vecpilsētas apmeklētājiem aizskart un notikušais esot bijis tikai joks.

Pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 2,77 promiļu reibumā.

Izvērtējot pārkāpēja veiktās darbības, sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 250 eiro apmērā. Vīrietis sodu ar bankas karti samaksāja uz vietas.