Vecrīgā atkailinājušais francūzis nemaz nav nojautis, ka darījis ko nelikumīgu

2 komentāri
Vecrīgā atkailinājušais francūzis nemaz nav nojautis, ka darījis ko nelikumīgu

Joks ar dejošanu kailam un dibena rādīšana apkārtējiem kādam francūzim Rīgā beidzās ar sodu, un pats pārkāpējs sākumā nemaz nav nojautis, ka darījis ko nelikumīgu, vēsta “Degpunktā”.

Darba dienas naktī viena no vecpilsētā izvietotajām kamerām tika pavērsta kādas jautras kompānijas virzienā. Acīmredzot videocentrā strādājošais likumsargs jau nojauta, ka bariņš varētu sastrādāt ko interesantu.

Lasi vēl: Rīgā studentam no Francijas par publisku atkailināšanos piemēro 70 eiro sodu

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Tūrisma policijas priekšnieks Vitālijs Škutāns “Degpunktā” pastāstīja, ka viens no jauniešiem nolēma piešķirt mazliet pikantāku noti izklaidei un sāka izģērbties -, tika novilktas apakšbikses un uz kādu mirkli jauneklis arī uzdejojis kādā Vecrīgas ielā pilnīgi kails.

Protams, ka ar šādu veikumu pilnībā pietika, lai tuvākā policijas patruļa saņemtu norādes doties uz Jaunielu.

Notikuma vietā patruļa noskaidroja, ka jauneklis ir ieradies Latvijā no Francijas, viņam ir vien 19 gadu un ka viņa rīcība bijis tikai joks. Izrādās, viņš nezināja, ka viņa rīcība ir sodāma darbība.

“Tā bija muļķīga franču dziesma. Tas nebija nekas cits,” skaidrojās jauneklis.

Šajā situācijā inspektori ņēmuši vērā faktu, ka jauneklis nožēloja izdarīto, kā arī to, ka neviens no viņa darbībām nav cietis. Līdz ar to pārkāpējam piemērots minimālais sods jeb šajā gadījumā 70 eiro. Tā kā tūristiem tika izskaidrots, ka par šādu veikumu var saņemt līdz pat 500 eiro lielu soda naudu, šādu policistu lēmumu pilsētas viesi uzņēmuši ar prieku.

Likumsargi aicināja jaunekli tā vairs nerīkoties, uz ko viņš atbildēja apstiprinoši un novēlēja labu vakaru, atvadoties no policistiem.
2 komentāri