“Vecmīlgrāvis smok! Palīgā” VUGD no iedzīvotājiem saņēmis vairāk nekā 400 zvanus par nezināmu smaku

2 komentāri
“Vecmīlgrāvis smok! Palīgā” VUGD no iedzīvotājiem saņēmis vairāk nekā 400 zvanus par nezināmu smaku
Pēc VUGD informācijas, dienests saņēmis vairāk nekā 400 zvanus uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 (Ieva Lūka / LETA)

Otrdien, 12. septembrī, laikā no plkst. 20 līdz plkst. 22 vairāki iedzīvotāji ziņojuši par Vecmīlgrāvī un tā apkārtnē gaisā izplatījušos nezināmas izcelsmes vielas smaku.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), dienests saņēmis vairāk nekā 400 zvanus uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112. Iedzīvotāji informējuši, ka Rīgā, Vecmīlgrāvī un tā apkārtnē gaisā bija jūtama nezināmas izcelsmes vielas smaka.

Ierodoties notikuma vietā, kopā ar Valsts vides dienestu (VVD) un Ostas policiju tika apsekota teritorija, bet konkrēts smakas izcelsmes avots netika konstatēts. Turpmākos notikuma apstākļus noskaidros Valsts vides dienests.

Informācija par nezināmās izcelsmes smaku nodota arī Rīgas domei, Valsts policijai un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Par nezināmās izcelsmes vielas smaku ziņojuši arī vairāki sociālo tīklu lietotāji, norādot, ka Vecmīlgrāvī jūtama gāzei līdzīga smaka

2 komentāri