Komentāri
Vecmīlgrāvī tēvs, pieskatot piecgadīgu dēlu, četru promiļu reibumā vārtās pa sniegu ar suni
FOTO:RPP

25. februāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvī, kur garāmgājēji ievērojuši manāmi iereibušu vīrieti ar mazu bērnu.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīts vīrietis, kurš cēlās no zemes un atkal krita. No manāmi iereibušā vīrieša rokām izslīdēja pavada, pie kuras bija piesiets liela auguma suns. Mājdzīvnieks bija miermīlīgs un no saimnieka neatkāpās ne soli. Netālu no vīrieša stāvēja arī pirmsskolas vecuma zēns, kurš raudāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis, ieraugot policistu tuvošanos, piecēlās kājās un centās pamest notikuma vietu, grīļojoties nogāja dažu metrus, bet atkal nokrita un izvārtījās sniegā. Mirkli vēlāk arī suns sekoja saimnieka piemēram.

Kamēr viens no policistiem devās pie iereibušā kunga, otrs kārtības sargs palika pie puisēna un pārliecinājās, vai bērnam nav nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka reibumā esošais vīrietis ir bērna tēvs. Vīrietis savu dēlu vedis pie mātes, kura strādājot netālu esošajā ēkā.

Pēc brīža no ēkas iznāca bērna māte, kura paskaidroja, ka zinājusi, ka bērna tēvs dēlu vedīšot pie viņas, taču nav zinājusi, kādā stāvoklī ir bijušais dzīvesbiedrs. Sieviete skaidroja, ka no rīta devusies uz darbu un dēlu aizvedusi pie tēva, lai viņš bērnu pieskata līdz darba laika beigām. Bērna māte apgalvoja, ka bijušais dzīvesbiedrs no rīta bijis spējīgs par atvasi pilnvērtīgi parūpēties.

Piecus gadus vecais zēns nodots mātei, savukārt iereibušais vīrietis ar suni ievests policijas operatīvajā transportlīdzeklī un nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā alkometrs uzrādīja četras promiles, kas ir augstākais rādījums, ko attiecīgais alkometrs spēj fiksēt.

Vīrietim sastādīti divi administratīvā pārkāpuma protokoli. Viens par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Otrs par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu.

Tāpat policisti par notikušo informēja RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekus. Pēc atžirgšanas vīrietis ar suni devās mājup.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl