Vecmīlgrāvī māte 3,13 promiļu reibumā ierodas skolā pakaļ savai meitai

4 komentāri
Vecmīlgrāvī māte 3,13 promiļu reibumā ierodas skolā pakaļ savai meitai
Foto: Evija Trifanova/LETA

Ceturtdienas pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka vienā no Vecmīlgrāvja izglītības iestādēm ieradusies manāmi iereibusi sieviete pakaļ savai sešus gadus vecajai meitai.

Skolotāji ievērojuši, ka sieviete par pirmklasnieci nav spējīga parūpēties, tāpēc bērnu viņai nav nodevusi. Situācijas atrisināšanai izsaukta Rīgas pašvaldības policija.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, sastapa manāmi iereibušo māti. Jautājot par alkohola lietošanu, sieviete apgalvoja, ka notikuma dienā esot izdzērusi vienu pudeli dzirkstošā vīna.

Veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka meitenes māte ir 3,13 promiļu reibumā.

Sieviete izjautāta par radiniekiem, kas varētu bērnam ierasties pakaļ un uzņemties rūpes līdz viņas atžirgšanas brīdim. Tāpat kundzei izskaidrots, ka pretējā gadījumā meitene būšot jānogādā krīzes centrā. Sieviete apgalvoja, ka ne bērna tēva, ne vecmāmiņas neesot. Tomēr sarunā iejaucās skolotāja, kura pastāstīja, ka meitenei ir arī tēvs, kura kontaktinformācija mācību iestādei ir nodota.

Policisti sazvanīja bērna tēvu, kuram izskaidrota radusies situācija. Vīrietis nekavējoties ieradās izglītības iestādē un uzņēmās rūpes par meitu.

Saistībā ar sievietes rīcību uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

TOP komentāri

 • Janis Berxins
  +5 +5 0

  Janis Berxins

  Varbut beidzot saksiet kerties klat sievietem-matem,nevis tik viriesiem-teviem?
  Redz tik viriesus visur,bet paskat ko sievietes dara.Mates skaitas.
 • Endijs Endijss
 • Janka Rein

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl