Komentāri

Vecāki, vai jūs zināt, cik daudz laika jūsu bērns pavada pie datora un kādu informāciju viņš iegūst internetā? Ja nē, tad pavaicājiet vai ieskatieties apmeklēto mājaslapu vēsturē, jo reizēm laikus nepamanīta virtuāla aizraušanās var radīt bēdīgas sekas reālajā dzīvē.

Pēdējā laikā internetā masveidā tiek reklamēta kāda spēle, kas jauniešus it kā mudina uz vardarbību, nodarot pāri tieši sev. Jau ilgstoši klīst baumas, ka internetā darbojas kāds pieaugušo grupējums, kas internetā aicina bērnus griezt sev vēnas, lēkt no augstceltnēm, “rīt” tabletes un darīt citas muļķības, kas ir pret sevi vērsta vardarbība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija veikusi šīs informācijas pārbaudi, un tās izrādījušās viltus ziņas. Likumsargi paši, uzdodoties par pusaudžiem, iesaistījušies šajā grupā. Nekas vairāk par parastu saraksti par mūziku un “tusiņiem” un ekstrēmo sportu nav konstatēts.

Bērnu tiesību aizstāvji gan norāda, – lai arī mūsu jaunieši nav uzķērušies uz vardarbības vilni, viņi tik un tā ir nepārtrauktos piedzīvojumu meklējumos. Un internets ir vide, kur katrs var atrast kaut ko aizraujošu, bet bīstamu. Tāpēc vecākiem būtu jāpadomā par citādāku bērnu izklaidēšanu, datoru noliekot kaut kur ārpus top trijnieka vai pat vēl tālāk.

Bērnu tiesību aizstāvji aicina vairāk runāt ar saviem bērniem un veltīt viņiem laiku. Tomēr, ja situācija ir kritiska, bezmaksas konsultāciju iespējams iegūt pa tālruni 116111.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl