Vecāki ignorē aizliegumu atrasties uz ledus un ved savus bērnus slidot

Pievienot komentāru
Vecāki ignorē aizliegumu atrasties uz ledus un ved savus bērnus slidot
Foto: LETA

Vecāki neatkarīgi no pagaidu aizlieguma atrasties uz ledus ved savus bērnus slidot, informē Rīgas pašvaldības policija.

14. janvārī īsi pēc plkst. 14.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja, ka uz Uzvaras parka dīķa ledus slido divas personas. Ņemot vērā, ka no 10. janvāra ir spēkā aizliegums atrasties uz Rīgas ūdenstilpnēm, uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Likumsargiem, ierodoties adresē, viens no pārkāpējiem pastāstīja, ka uz ūdenstilpni atvedis meitu, lai abi kopīgi paslidotu. Vīrietis atzina, ka nav zinājis par pagaidu aizliegumu atrasties uz ledus drošības apsvērumu dēļ. Ar bērna tēvu veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Savukārt šonakt pusnaktī likumsargi atkārtoti saņēma informāciju par divām personām, kuras atrodas uz Uzvaras parka dīķa ledus. Notikuma vietā policisti sastapa tēvu ar dēlu, kurš spēlēja hokeju. Arī šajā gadījumā veiktas pārrunas par drošību uz ūdenstilpnēm ziemas laikā.

Gan vienā, gan otrā gadījumā vecāki solīja turpmāk sekot līdzi publicētajiem paziņojumiem par aizliegumiem uz ūdenstilpnēm Rīgas domes mājaslapā.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa normām par prasības neievērošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 70 eiro.