Vardarbīgs dzīvesbiedrs ar dakšu sadur civilsievu

0 Komentāru
Vardarbīgs dzīvesbiedrs ar dakšu sadur civilsievu
FOTO: RPP

20. janvāra vakarā Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur bija izcēlies vardarbīgs ģimenes konflikts.

Ierodoties notikuma vietā, policisti devās uz norādīto dzīvokli, no kura bija dzirdami sievietes kliedzieni. Pēkšņi no dzīvokļa izskrēja sieviete, kura, ieraugot policistus, paskaidroja, ka viņas civilvīrs, būdams alkohola reibumā, viņai uzbrucis ar nazi. Izsaucējas roka bija notraipīta ar asinīm.

Likumsargi nekavējoties devās iekšā dzīvoklī, kur virtuvē soļa attālumā no naža atradās uzbrucējs. Policisti nekavējoties vīrieti aizturēja.

Pēc brīža cietusī pastāstīja, ka dzīvesbiedrs vairākas dienas lietojis alkoholu. Uzbrukuma dienā vīrietis sarīkojis skandālu un draudējis ar fizisku izrēķināšanos. Pēc tam savus draudus vēlējies arī īstenot, paņemot nazi un cenšoties iedurt, taču trāpījis tikai pirkstā. Vīrietis, nespēdams nomierināties, paņēmis dakšiņu un savai mīļotajai iedūris kājā.

Strīds noticis abu kopīgo bērnu klātbūtnē, kā arī pie viņiem palikušo māsas bērnu klātbūtnē.

Sarunas laikā sieviete atzina, ka vienreiz civilvīrs jau viņu bija sadūris ribu rajonā, taču toreiz piedevusi. Cietusī šajā reizē izteica vēlmi par notikušo rakstīt iesniegumu. Policisti piedāvāja izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, taču cietusī atteicās, jo miesas bojājumi bija salīdzinoši nelieli.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

0 Komentāru