Ar noziegumu, kas tiek izdarīti pret dzīvniekiem, izmeklēšanu Latvijas policijai pagalam nesokas, taču, labi pastrādājot, šīs lietas ir atklājamas. Jelgavas pusē kāda iedzīvotāja ziņo par kaimiņu bērniem, kuri vardarbīgi izturējušies pret viņas kaķi un arī šajā lietā ir acīmredzami pavedieni, taču pagaidām izmeklēšana līdz šim miestam pat nav tikusi.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ieva

  Ieva

  Tur jau vairāk izskatās pēc savstarpējiem konfliktiem. Apmēram-ja tu man neiedosi paspēlēties ar savu mašīnīti,tad es mammai pateikšu,ka tu piekāvi kaķi. Žēl cilvēku,kam jādzīvo ar tādiem kaimiņiem.
 • ira
 • Ha ha

  Ha ha

  Mans uzskats - ja dzīvnieks ir cietis ārpus savas mājas teritorijas, tad nekādi policijas resursi visādām izmeklēšanām nav jātērē, visa atbildība īpašniekam, kas nav savu dzīvnieku pieskatījis! Ja īpašnieki savus dzīvniekus pieskatīs, tad šādas problēmas vienkārši nebūs iespējamas...
 • inese

  inese

  lūdzu ieteikumus kā var cīnīties pret kaimiņu suņiem un kaķiem
  • Vika

   Vika

   Pievienojos Inesei, jo pati nezinu, kā cinīties, tie svešie suņi, kaķi staigā pa sētu un gar sētu, visu piekakā. Ir tāda žurku inde, bet vai ir suņu un kaķu inde, es nezinu, ja tādas nav, tad nekas cits neatliek, ka ciest to visu līdz mūža galam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!