Vardarbība pret dzīvniekiem: policijai nesokas ar šādu lietu izmeklēšanu

5 komentāri
Vardarbība pret dzīvniekiem: policijai nesokas ar šādu lietu izmeklēšanu
Foto: Pixabay.com

Ar noziegumu, kas tiek izdarīti pret dzīvniekiem, izmeklēšanu Latvijas policijai pagalam nesokas, taču, labi pastrādājot, šīs lietas ir atklājamas. Jelgavas pusē kāda iedzīvotāja ziņo par kaimiņu bērniem, kuri vardarbīgi izturējušies pret viņas kaķi un arī šajā lietā ir acīmredzami pavedieni, taču pagaidām izmeklēšana līdz šim miestam pat nav tikusi.

Jelgavas novada Kalnciema iedzīvotāji regulāri nonāk “Degpunktā” hronikās ar dažādiem stāstiem, kas balansē uz likuma robežas. Kāda iedzīvotāja ziņo, ka nepieciešama palīdzība, jo kaimiņi kļuvuši nevaldāmi. It sevišķi viņu atvases, kuri paaugušies, kļuvuši spēcīgāki un tagad dara pāri dzīvniekiem. Pirms pāris dienām pamatīgi piekāvuši kaķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotāja Andra saka, – policija ir bezspēcīga. Kaimiņi visu noliedz un cer, ka, viņas bēdu stāstam izskanot pa visu valsti, situācija varētu uzlaboties. Kaķu spīdzināšanas gadījumi bijuši arī iepriekš, un arī toreiz vainīgie nav atrasti. Šoreiz no vardarbības cietušā mājdzīvnieka ārstēšana maksās dārgi, secina Andra, ja tas vispār būs iespējams un viņš izdzīvos.

Dodoties pie kaimiņiem skaidrot kas un kā, pretēji kaimiņienes raksturojumam, viņi ir pieklājīgi un atsaucīgi. Kameras priekšā runāt nevēlas, bet saka, ka kaķi nav aiztikuši. Tie gan bijuši vietējie jaunieši, bet ne no šīs sētas. Kas attiecas uz konfliktu kopumā, tad sastaptie vīrieši Andu arīdzan vaino neglaimojošās izdarībās, bet nemitīgos kaimiņienes uzbrukumus skaidro ar to, ka viņi pirms vairāk nekā desmit gadiem ievākušies dzīvot mājā, kur agrāk mitinājies Andras dēls. Sieviete joprojām nevarot pārdzīvot īpašuma atsavināšanu.

“Tad, kad viņas rudais suns norāvās no ķēdes, manējam vēderu plēsa, tad viss bija normāli. Viņai tas viss patika. Vienreiz izsaucām policiju, viņai uzlika sodu, tas arī viņai nepatika,” stāsta kaimiņi.

Viņi saka, ka neredz samilzušajam konfliktam risinājumu, jo reizēm, kad kaimiņiene ir skaidrā, esot izdevies pat normāli parunāt, bet tad paiet pusstunda, un sievietei sāk nepatikt, piemēram, ka bērni staigā pa zālienu, it kā laukos tā būtu neierasta lieta. Aizrādījums pie aizrādījuma, strīds pēc strīda un izskatās, ka šajā lietā vairs neko līdzēt nevar. Novēlam abām pusēm vēlreiz izrunāties, taču, ja tas nelīdz,- jāsauc policisti, kuri gan uz šo adresi jau brauc visai negribīgi.

TOP komentāri

 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  Tur jau vairāk izskatās pēc savstarpējiem konfliktiem. Apmēram-ja tu man neiedosi paspēlēties ar savu mašīnīti,tad es mammai pateikšu,ka tu piekāvi kaķi. Žēl cilvēku,kam jādzīvo ar tādiem kaimiņiem.
 • ira
 • Vika
  0 0 0

  Vika

  Pievienojos Inesei, jo pati nezinu, kā cinīties, tie svešie suņi, kaķi staigā pa sētu un gar sētu, visu piekakā. Ir tāda žurku inde, bet vai ir suņu un kaķu inde, es nezinu, ja tādas nav, tad nekas cits neatliek, ka ciest to visu līdz mūža galam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl