“Varbūt karš starp kāpņu telpām!?” Auto īpašnieks saņem “dāvanu” no huligāniem – konteineri ar atkritumiem

0 Komentāru
“Varbūt karš starp kāpņu telpām!?” Auto īpašnieks saņem “dāvanu” no huligāniem – konteineri ar atkritumiem

Pavasara gatves iedzīvotāji Rīgā ceturtdienas rītā savā pagalmā ieraudzīja pavisam savādu skatu, kas dažiem pat šķita komisks.

Uz blakus mājā dzīvojošā kaimiņa ”Audi” spēkrata bija uzmests atkritumu konteiners ar visu tā saturu. Protams, auto tika pamatīgi iebuktēts, tāpēc uz notikuma vietu izsaukta policija.

“Šī nav pirmā reize, kad tā notiek. Mašīnām riepas arī sadur. Slikti tikai, ka policija brauca trīs stundas, cilvēki kavēja darbu, stāvēja, gaidīja, kamēr atbrauca. Ne pirmo reizi tā notiek, dažreiz izdauza stiklus, varbūt dažādi cilvēki, varbūt vieni un tie paši,” stāsta vietējā iedzīvotāja Larisa.

Izrādās, ka daudzstāvu mājas pagalmā kāds regulāri apskādē automašīnas, un iemesls šādām darbībām neesot jāmin – savstarpējā konkurence par labāko un kāpņu telpai tuvāko automašīnas stāvvietu liek iedzīvotājiem ķerties pie drastiskām metodēm, kā iekarot teritoriju.

Citi mājas iedzīvotāji izvirza teoriju, ka ”Audi” apskādējuši dusmīgi un atriebīgi atkritumu izvedēji, kas no rīta, ierodoties iztukšot konteinerus, atdūrās pret šķērsli un nespēja piekļūt miskastēm. Taču Larisa ir pārliecināta, ka apkalpojošā uzņēmuma darbinieki huligānismā tomēr nav vainojami.

Ņemot vērā, ka vietējie iedzīvotāji jau ir nokaitināti un spēj izdarīt noziegumu, lai disciplinētu ne tik pieklājīgos autovadītājus, kas izvēlas novietot savus spēkratus neparocīgās vietās, iespējams, šāds žests paredzēts kā brīdinājums, ko ir vērts paturēt prātā sava īpašuma drošības dēļ, jo diez vai policija tik ātri tiks huligāniem uz pēdām.

0 Komentāru