Komentāri
Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Mārtiņu Dombrovski
Foto: Valsts policija

Valsts policijas Ogres iecirknis meklē 1943. gadā dzimušo Mārtiņu Dombrovski, kurš šā gada 8. maijā pulksten 10.00 izgāja no savas dzīvesvietas Turkalnes ielā, Ogrē, un līdz šīm brīdim nav atgriezies.

Pazīmes: augums 170 cm, kalsnas miesas būves, gaiši, sirmi mati, dažas dienas neskūts (sirms) sejas apmatojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bija ģērbies bēša, smilšu krāsas vējjakā, rūtainā (sarkans ar melnu) kreklā, tumšas krāsas sporta biksēs ar baltu svītru sānos, melnos apavos ar klipšiem, kājās vilnas zeķes, galvā gaiša cepure ar nagu. Līdzi bija cimdi un brilles.

Valsts policija aicina aplūkot vīrieša fotogrāfiju un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par M. Dombrovska atrašanās vietu vai cita viņa meklēšanai nozīmīga informācija, zvanīt pa tālruņa numuriem 65002400, 26653677, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Arī vīrieša radinieki neilgi pēc pensionāra pazušanas aicināja līdzcilvēku palīdzību.

Jāpiebilst, ka organizācija “Bezvests.lv” sestdien, 12. maijā, Ogrē veica plašus meklēšanas pasākumus, kas gan noslēdzās bez vēlamā rezultāta.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl